Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
HISTORIE STŘEDOČESKÉKO KRAJSKÉHO PŘEBORU 2017/2018 – XXIV. ROČNÍK

HISTORIE STŘEDOČESKÉKO KRAJSKÉHO PŘEBORU 2017/2018 – XXIV. ROČNÍK

KONEČNÁ TABULKA 24. ROČNÍKU

 

Rk   Tým Záp.    +    0    –     Skóre Body (Prav)
 1. PK TŘEBUSICE   22   16    3    3 189 : 103   51   (18)
 2. FUTSAL CLUB BRANDÝSEK (S)   22   17    0    5  186 : 120   51   (18)
 3. FK VIVA PŘÍBRAM   22   15    2    5  207 : 119   47   (14)
 4. MCE SLANÝ   22   12    2    8  145 : 124   38   (5)
 5. AKADEMIE KLADNO   22   12    1    9  178 : 179   37   (4)
 6. FC BRAZIL KLADNO (N)   22   11    3    8  127 : 134   36   (3)
 7. AFC KRALUPY n/Vl (M)   22    9    2   11  133 : 114   29   (-4)
 8. R.S.C. ČECHIE SLANÝ (S)   22    9    1   12  182 : 216   28   (-5)
 9. FC JOGA MLADÁ BOLESLAV   22    9    1   12  132 : 158   28   (-5)
10. SOKOL DOBŘICHOVICE   22    7    1   14  141 : 169   22   (-11)
11. AFK ROZDĚLOV   22    3    3   16  101 : 177   12   (-21)
12. 1.FK KROČEHLAVY   22    2    1   19    84 : 192    7   (-26)

 

Křížová tabulka

klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Čechie Sl xxx 9:1 9:8 11:6 6:9 5:14 9:9 9:8 12:6 19:9 16:8 4:6
MCE Sl 9:4 xxx 15:5 6:13  8:4 6:7 6:9 4:3 5:4 6:4 6:6 8:6
Rozdělov 9:5 1:1 xxx 1:8 6:11 2:8 3:4 7:10 7:7 5:4 2:2 5:7
M. Boleslav 3:4 1:4   4:3 xxx 14:7 3:12 11:9 4:4 4:2 7:3 6:2 4:8
Akademie Kl 18:9 14:9 13:11 17:5 xxx 3:16 6:4 6:4 9:6 8:5 3:2 5:5
Brandýsek 16:9  6:2 7:4 8:5 6:5 xxx 10:7 5:6 12:3 7:3 10:8 3:8
  Příbram 14:2 8:4 17:2 12:6 21:7 12:6 xxx 3:5 16:5 13:2 7:2 13:6
Třebusice 16:8 2:0 20:0 12:5 14:9 13:4 7:7 xxx 15:3 14:6 5:1 5:4
Kročehlavy 4:10 3:7 5:3 4:10 4:1 2:7 6:8 4:6 xxx 3:8 2:10 4:14
Dobřichovice 13:9 2:11 10:5 11:7 12:11 2:5 5:6 3:8 13:3 xxx 5:7 7:7
Kralupy 12:2 4:8 5:9 8:3 8:5 7:3 5:7 6:7 10:1  7:3 xxx 12:2
Brazil Kl 4:11 9:5 5:3 10:3 4:7 5:14 4:1 5:5 5:3 1:11 2:1 xxx

 

                 STATISTIKA – branky, diváci

                                                   Počet        Průměr

Branky celkem                              1805           13,7

Branky domácí                              1010             7,7

Branky hosté                                  795             6,0

Diváků                                         3025            23

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

TABULKA DOMA

Rk   Tým Záp.    +    0    –     Skóre Body
 1. PK TŘEBUSICE   11   10    1    0  123 : 47   31
 2. FK VIVA PŘÍBRAM   11   10    0    1  136 : 47   30
 3. AKADEMIE KLADNO   11    9    1    1  102 : 76   28
 4. FUTSAL CLUB BRANDÝSEK   11    9    0    2    90 : 60   27
 5. MCE SLANÝ   11    7    1    3    79 : 65   22
 6. AFC KRALUPY n/Vl   11    7    0    4    84 : 50   21
 7. FC BRAZIL KLADNO   11    6    1    4    54 : 64   19
 8. FC JOGA MLADÁ BOLESLAV   11    6    1    4    61 : 58   19
 9. R.S.C. ČECHIE SLANÝ   11    6    1    4  109 : 98   19
10. SOKOL DOBŘICHOVICE   11    5    1    5    83 : 79   16
11. AFK ROZDĚLOV   11    2    3    6    48 : 67    9
12. 1.FK KROČEHLAVY   11    2    0    9    41 : 84    6

 

TABULKA VENKU

Rk   Tým Záp.    +    0    –     Skóre Body
 1. FUTSAL CLUB BRANDÝSEK   11    8    0    3    96 : 60   24
 2. PK TŘEBUSICE   11    6    2    3    66 : 56   20
 3. FK VIVA PŘÍBRAM   11    5    2    4    71 : 72   17
 4. FC BRAZIL KLADNO   11    5    2    4    73 : 70   17
 5. MCE SLANÝ   11    5    1    5    66 : 59   16
 6. AKADEMIE KLADNO   11    3    0    8    76 : 103    9
 7. FC JOGA MLADÁ BOLESLAV   11    3    0    8    71 : 100    9
 8. R.S.C. ČECHIE SLANÝ   11    3    0    8    72 : 118    9
 9. AFC KRALUPY n/VL   11    2    2    7    49 : 64    8
10. SOKOL DOBŘICHOVICE   11    2    0    9    58 : 90    6
11. AFK ROZDĚLOV   11    1    0   10    53 : 110    3
12. 1.FK KROČEHLAVY   11    0    1   10    43 : 108    1

 

STATISTIKA – DIVÁCI doma/venku/celkem

               klub                                       doma venku  celkem
Kročehlavy   145   278   423
Kralupy n/Vl   426   181   607
Rozdělov   171   210   381
Akademie Kl   160   276   436
Brazil Kl   339   352   691
M. Boleslav   165   220   385
Příbram   405   221   626
Brandýsek   409   291   700
MCE Sl   168   235   403
Třebusice   212   293   505
Čechie Sl   263   229   492
Dobřichovice   162   239   401

3.

NEJLEPŠÍ V AKTIVITĚ 2017/2018

pořadí, jméno, klub body xxx pořadí, jméno, klub body
   1, HINK Jaroslav (PK Třebusice) 100 (64+36)    16. Pokorný Martin (FC Brandýsek) 42 (30+12)
   2. Kunc Luboš (FK VIVA Příbram)   77 (40+37)    17. Malý Martin (FK VIVA Příbram) 42 (25+17)
   3. Kroutil Radovan (R.S.C. Čechie Sl)   72 (54+18)    18. Dlouhý Pavel (FC Brazil Kladno) 42 (22+20)
   4. Tesař Tomáš (FC Brandýsek)   72 (32+40)    19. Nykl Michal (MCE Slaný) 41 (29+19)
   5. Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy)   67 (32+35)    20. Houha Lukáš (FC Brandýsek) 40 (28+12)
   6. Obermajer Ladislav (S. Dobřichov.)   58 (45+13)    21. Šerák Martin (PK Třebusice) 38 (18+20)
   7. Fedrhanc Adam (PK Třebusice)   57 (38+19)    22. Tetiva Martin (AFC Kralupy) 37 (26+11)
   8. Kvapil Tomáš (R.S.C. Čechie Slaný)   56 (28+28)    23. Moravec Lukáš (AFC Kralupy) 37 (23+14)
   9. Raulin David (Akademie Kladno)   55 (30+25)    24. Hausleitner Jakub (FK VIVA Pb) 37 (20+17)
 10. Rác Radek (Akademie Kladno)   55 (27+28)    25. Krpata Jan (Akademie Kladno) 37 (19+18)
 11. Mrština Bohumil (R.S.C. Čechie Sl)   53 (38+15)    26. Maroušek Jan (Akademie Kladno) 37 (15+22)
 12. Drašnar Ondřej (FK VIVA Příbram)   52 (38+14)    27. Kvajsar Michal (Joga Ml. Boleslav) 36 (24+12)
 13. Balík Miroslav (AFK Rozdělov)   49 (41+8)    28. Neumann Radislav (Brazil Kladno) 34 (24+12)
 14. Kroc Patrik (FC Brandýsek)   49 (32+17)    29. Beran Filip (FC Joga Ml. Boleslav) 33 (21+12)
 15. Šerák Radek (PK Třebusice)   47 (14+33)    30. Čičmanec Lukáš (Akademie Kl) 33 (17+16)

NEJLEPŠÍ STŘELCI 2017/2018

pořadí, jméno, klub branky xxxxxxxxx pořadí, jméno, klub branky
       1, HINK Jaroslav (PK Třebusice)   64           Kvapil Tomáš (R.S.C. Čechie Slaný)    28
       2. Kroutil Radovan (R.S.C. Čechie Sl)   54      17. Rác Radek (Akademie Kladno)    27
       3. Obermajer Ladislav (Dobřichovice)   45      18. Tetiva Martin (AFC Kralupy)    26
       4. Balík Miroslav (AFK Rozdělov)   41      19. Malý Martin (FK VIVA Příbram)    25
       5. Kunc Luboš (FK VIVA Příbram)   40      20. Kvajsar Michal (Joga Ml. Boleslav)    24
    6-8. Drašnar Ondřej (FK VIVA Příbram)   38 21-22. Moravec Lukáš (AFC Kralupy)    23
           Fedrhanc Adam (PK Třebusice)   38            Neumann Radislav (Brazil Kladno)    23
           Mrština Bohumil (R.S.C. Čechie Sl)   38      23. Dlouhý Pavel (FC Brazil Kladno)    22
  8-11. Kroc Patrik (FC Brandýsek)   32 24-25. Beran Filip (FC Joga Ml. Boleslav)    21
           Tesař Tomáš (FC Brandýsek)   32            Socher Václav (Akademie Kladno)    21
           Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy)   32 26-27. Falout Ladislav (1.FK Kročehlavy)    20
12-13. Pokorný Martin (FC Brandýsek)   30            Hausleitner Jakub (VIVA Příbram)    20
           Raulin David (Akademie Kladno)   30 28-29. Krpata Jan (Akademie Kladno)    19
     14. Nykl Michal (MCE Slaný)   29           Zlata René (Akademie Kladno)    19
15-16. Houha Lukáš (FC Brandýsek)   28      30. Šerák Martin (PK Třebusice)    18

NEJLEPŠÍ ASISTENTI 2017/2018

pořadí, jméno, klub asist. xxxxxxxxx pořadí, jméno, klub asist.
      1. TESAŘ Tomáš (FC Brandýsek)        40           Toman Matěj (FC Brandýsek)    25
      2. Kunc Luboš (FK VIVA Příbram)    37      11. Maroušek Jan (Akademie Kladno)    22
      3. Hink Jaroslav (PK Třebusice)    36 12-13. Dlouhý Pavel (FC Brazil Kladno)    20
      4. Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy)    35            Šerák Martin (PK Třebusice)    20
      5. Šerák Radek (PK Třebusice)    33 14-15. Fedrhanc Adam (PK Třebusice)    19
   6-7. Kvapil Tomáš (R.S.C. Čechie Slaný)    28            Vysloužil Vladislav (Kročehlavy)    19
          Rác Radek (Akademie Kladno)    28 17-19. Kroutil Radovan (R.S.C. Čechie Sl)    18
 8-10. Chadima Miroslav (Čechie Slaný)    25            Krpata Jan (Akademie Kladno)    18
          Raulin David (Akademie Kladno)    25            Větrovec Petr (AFK Rozdělov)    18

 

 

4.

 

ANKETA NEJLEPŠÍ HRÁČ 2017/2018

 

pořadí, jméno, klub  body xxxxxxxx pořadí, jméno, klub   body
      1. HINK Jaroslav (PK Třebusice)    98      14. Sedlák Michal (PK Třebusice)     8
      2. Vymětalík Vladimír (Kralupy)    63      15. Nachtigal Jan (AFK Rozdělov)     7
      3. Kroutil Radovan (Čechie Slaný)    61      16. Chadima Miroslav (Čechie Slaný)     6
      4. Tesař Tomáš (FC Brandýsek)    45      17. Hansl Filip (MCE Slaný)     5
      5. Kunc Luboš (FK VIVA Příbram)    31 18-19. Čičmanec Lukáš (Akademie Kl)     3
       6. Obermajer Ladislav (Dobřichovice)    27            Mrština Bohumil (Čechie Slaný)     3
       7. Balík Miroslav (AFK Rozdělov)    25 20-23. Dlouhý Pavel (FC Brazil Kladno)     2
       8. Šerák Radek (PK Třebusice)    17            Geissler Jiří (Sokol Dobřichovice)     2
       9. Drašnar Ondřej (FK VIVA Příbram)    15            Jellúš Slavomír (AFK Rozdělov)     2
     10. Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný)    13            Kroc Patrik (FC Brandýsek)     2
11-13. Neumann Radislav (Brazil Kladno)    10 24-25. Charvát Adam (Joga Ml. Boleslav)     1
           Pokorný Martin (FC Brandýsek)    10            Nykl Michal (MCE Slaný)     1
           Rác Radek (Akademie Kladno)    10  

 

 

ANKETA NEJLEPŠÍ ROZHODČÍ 2017/2018

 

pořadí, jméno, sídlo   body xxxxxxxx pořadí, jméno, sídlo    body
      1. BÁZLER Jiří (Peruc)    21             Velebil Tomáš (Mrač)      6
      2. Cílek Martin (Slaný)    16       11. Vážan Radek (Praha)      5
      3. Laštovička Stanislav (Kladno)    15  12-13. Stádník Vladimír (Zvoleněves)      4
4      4. Orálek Kamil (Praha)    14             Trlida Zdeněk (Josefův Důl)      4
   5-6. Lafek David (Praha)    12  14-16. Kudrna Ladislav (Přerov n/L)      2
          Šnýdr Miroslav (Praha)    12             Nejedlo Tomáš (Benátky n/J)      2
      7. Svoboda Richard (Smečno)     9             Smreček Ladislav (Louny)      2
      8. Pejša Tomáš (Hrdlív)     7       17. Gryc Leoš (Brandýs n/L)      1
 9-10. Polák Ivo (Praha)     6    

 

 

ALL STARSY 2017/2018

——————————-

A

 

Sedlák Michal (PK Třebusice) 3x

 

Kroutil Radovan (Čechie Slaný) 6x                        Hink Jaroslav (PK Třebusice) 11x

 

Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy) 6x                     Tesař Tomáš (FC Brandýsek) 5x

————————————————————————————————————-

B

 

Svoboda Petr (FC Brandýsek) 3x

 

Rác Radek (Akademie Kladno) 5x                          Obermajer Ladislav (S. Dobřichovice) 4x

 

Kunc Luboš (FK VIVA Příbram) 4x                          Drašnar Ondřej (FK VIVA Příbram) 5x

————————————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

5.

————————————————————————————————————

C

 

Prosický Jaroslav (AFC Kralupy) 2x

 

Pokorný Martin (FC Brandýsek) 4x                         Kroc Patrik (FC Brandýsek) 3x

 

Fedrhanc Adam (PK Třebusice) 2x                         Balík Miroslav (AFK Rozdělov) 3x

————————————————————————————————————-

Sestaveno z nejlepších hráčů utkání.

=====================================================================

 

POŘADÍ NEJLEPŠÍCH MUŽSTEV V HISTORII KP

 

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1994/1995  1. FC Total Slavík Bakov  2. Slavia Benešov  3. FC Tempo Benešov
1995/1996  1. AC Sparta Slaný  2. FC Tempo Benešov  3. KLC Klobuky
1996/1997  1. KLC Klobuky  2. AC Sparta Slaný  3. S. C. Veltěž
1997/1998  1. RFC Botafogo Mladá Boleslav  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. S. C. Veltěž
1998/1999  1. FC Sunar Benešov  2. S. C. Veltěž  3. FC Tempo Benešov
1999/2000  1. Olympia Příbram  2. Atlantic Rakovník  3. Haka Krnsko 87
2000/2001  1. Atlantic Rakovník  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. R. S. C. Čechie Slaný
2001/2002  1. FC Mnichovo Hradiště  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. Deportivo Kolín
2002/2003  1. FC Vojenské Lesy Praha  2. FC Arsenal Benešov B  3. Selp United Praha
2003/2004  1. FC Brandýsek  2. FC JS Milovice  3. FC Jílové
2004/2005  1. Ebárna Boys Kladno B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2005/2006  1. Selp Sokol Vysočany Praha B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2006/2007  1. PK Třebusice  2. SK Hotel Kladno  3. AFC Kralupy n/Vl
2007/2008  1. 1.DFK Slaný  2. SK Hotel Kladno  3. Alpina Slaný
2008/2009  1. FC Malibu Mladá Boleslav  2. FC Foboz Slaný  3. Alpina Slaný
2009/2010  1. S. C. Veltěž  2. OTH Hořovice  3. AFC Kralupy n/Vl
2010/2011  1. Hrasl Slaný  2. Ebárna Kladno  3. Legie Příbram
2011/2012  1. Sat-an Kladno B  2. AFC Kralupy n/Vl  3. MBV Mladá Boleslav
2012/2013  1. SKP Kolín  2. RSC Čechie Slaný  3. MBV Mladá Boleslav
2013/2014  1. ISŠ Příbram  2. RSC Čechie Slaný  3. SK Olympik Mělník B
2014/2015  1. Olympik Mělník B  2. FK VIVA Příbram  3. LK Trans Slatina
2015/2016  1. Olympik Mělník C  2. Realvestav (LK Trans) Slatina  3. TJ TZ Atlantic Rakovník
2016/2017  1. AFC Kralupy n/Vl  2. MCE Slaný  3. FK VIVA Příbram
2017/2018  1. PK Třebusice  2. Futsal Club Brandýsek  3. FK VIVA Příbram

EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ:                                                                                                                                              

PK TŘEBUSICE 2018 – PK TŘEBUSICE 2007                                                                                         

Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 7. 4. 2018 Výkop: 19:00 Diváci: 50                                                 Rozhodčí: Laštovička Stanislav. Bázler Jiří                                                                                                                                                 Branky (asistence): 14. Hink J., 20. Čížek F., 24. Šulc R., 27. Šerák M. – 13. Kala L., 20. Kala L., 28. Valášek J., 29. Kala L.                                                                                                                                          Třebusice 2018: Měkota Ondřej, Hink Jaroslav, Šerák Martin, Šerák Radek, Čižek František, Šulc Vojtěch, Šulc Richard, Fedrhanc Adam                                                                                                                              Třebusice 2007: Zelenka Václav, Kubín Pavel, Kala Lukáš, Smetana Jaroslav, Valášek Jiří, Kubín Martin, Hink Jaroslav (střídavý start), Šerák Martin (střídavý start), Šerák Radek (střídavý start)

 

6.

HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV KRAJSKÉHO PŘEBORU PO 24. ROČNÍKU

pořadí                           klub počet

sezón

počet

utkání

 výhry remízy prohry      skóre body
   1.   AFC KRALUPY n/Vl   12   260   141    28    91  1698 : 1300  451
   2.  PK TŘEBUSICE    9   196   112    18    66  1381 : 1061  354
   3.  Soccer Club Veltěž    9   198   102    17    69  1354 : 1099  353
   4.  MCE SLANÝ   10   216   104    15    97  1429 : 1493  327
   5.  FC Arsenal Benešov B                 – 3 body    9   188    94    21    73  1234 : 1213  300
   6.  TJ TZ Atlantic Rakovník               – 3 body    9   198    92    17    89  1132 : 1040  290
   7.  FC Foboz Slaný    9   198    83    15   100  1242 : 1343  264
   8.  AFC Celtic Kladno    8   176    82    15    79  1280 : 1277  261
   9.  FC Mnichovo Hradiště    7   132    78    10    44    772 : 588  244
  10.  FC Tempo Benešov    7   146    78     9    59    821 : 733  243
  11.  R. S. C. ČECHIE SLANÝ               – 3 body    8   168    77    10    81  1062 : 1059  238
  12.  SKP Kolín (Deportivo)                  – 3 body    7   154    77     5    92  1070 : 1108  233
  13.  FC Total Slavík Bakov B    6   132    65    20    47    705 : 582  215
  14.  FC Vojenské Lesy Praha    4    88    69     6    13    642 : 331  213
  15.  FC Rohožník (Šampion) Praha 21    9   186    58    17   111    976 : 1432  191
  16.  SK Olympik Mělník B                    – 6 bodů    5   110    62     9    39    705 : 618  189
  17.  HFK Příbram    7   154    57    11    86  1021 : 1140  184
  18.  Atmos FK Bělá p/B    7   154    59     6    89    880 : 1001  183
  19.  AKADEMIE (FC O. K.) KLADNO    6       132    55    15    62    939 : 946  180
  20.  FC Jílové    4    86    58     4    24    800 : 551  178
  21.  FK VIVA PŘÍBRAM    4    88    54    14    20    692 : 461  176
  22.  FC (Sebranka) Stochov                 – 6 bodů    6   128    54     9    65    750 : 768  165
  23.  FC JOGA (Players) MLADÁ BOLESLAV    5      110    49    14    47    636 : 637  161
  24.  Ebárna (SK Hotel) Kladno    3    62    46     4    12    479 : 307  142
  25.  Tenisáci Benešov    4    88    42     6    40    396 : 382  132
  26.  Realvestav (LK Trans) Slatina    3    66    39     6    21    567 : 431  123
  27.  Sat-an (Ebárna Boys) Kladno    2    44    39     4     1    421 : 185  121
  28.  MBV Mladá Boleslav                      – 3 body    3    58    37     8    21    466 : 314  116
  29.  KLC Klobuky    3    58    36     2    20    308 : 243  110
  30.  FC Malibu Mladá Boleslav    3    62    35     4    23    485 : 414  109
  31.  FUTSAL CLUB BRANDÝSEK    2    44    35     1     8    372 : 201  106
  32.  AC Sparta Slaný    2    44    33     5     6    276 : 171  104
  33.  Hrasl Slaný    2    44    31     3    10    324 : 178   96
  34.  SK Olympik Mělník    3    66    30     6    30    458 : 452   96
  35.  Bitches Benešov    3    66    27     2    37    383 : 439   83
  36.  1.DFK Slaný    2    42    25     6    11    356 : 233   81
  37.  SOKOL DOBŘICHOVICE              – 6 bodů    3    66    27     6    33    420 : 474   81
  38.  PK Třebusice B    3    66    23     9    34    353 : 414   78
  39.  SK Omask Kovo Kladno    4    84    25     3    55    510 : 714   78
  40.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav    2    44    22     3    19    298 : 233   69
  41.  Botafogo Mělník    2    44    22     3    19    330 : 339   69
  42.  Haka Krnsko 87    3    66    21     5    40    332 : 449   68
  43.  AFC Rapid Páleček    2    36    20     2    14    160 : 152   62

7.

pořadí                           klub počet

sezón

počet

utkání

 výhry remízy prohry      skóre body
  44.  Dynamo Kladno    3    66    19     5    42    228 : 343   62
  45.  SK Betonika Plus Lužec    3    62    19     3    40    228 : 343   60
  46.  RFC Botafogo Mladá Boleslav    1    22    19     2     1    146 : 48   59
  47.  Olympia Příbram    1    22    19     1     2    220 : 49   58
  48.  Aqua Benešov    2    44    18     4    22    295 : 325   58
  49.  TJ Sokol Katusice    4    84    18     4    62    450 : 809   58
  50.  Sunar Benešov    1    22    19     0     3    179 : 86   57
  51.  ISŠ Příbram    1    22    18     0     4    231 :164   54
  52.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav B    1    22    17     1     4    187 : 95   52
  53.  SK Olympic Mělník C    1    22    17     0     5    239 : 144   51
  54.  FC Joma Sport Milovice    1    22    17     0     5    194 : 115   51
  55.  SAF Mladá Boleslav    2    44    15     6    23    184 : 291   51
  56.  FC Kings Rakovník    3    66    15     4    47    347 : 513   49
  57.  FC Rohožník (Letňany) Praha 21 B    3    66    14     6    46    386 : 774   48
  58.  Eros Dosa Říčany    2    44    14     4    26    185 : 238   46
  59.  1.DFK Slaný B    2    44    13     3    28    238 : 284   42
  60.  Legie Příbram    1    20    13     2     7    173 : 120   41
  61.  AFK ROZDĚLOV    2    44    12     5    27    253 : 330   41
  62.  FK Union Slaný    2    44    12     4    28    275 : 372   40
  63.  FC 83 Příbram    1    20    12     1     7    152 : 102   37
  64.  FC Total Slavík Bakov    1    14    12     0     2      73 : 30   36
  65  FC BRAZIL KLADNO    1    22    11     3     8    127 : 134   36
  66.  Slavia Benešov    1    14    11     1     2      74 : 36   34
  67.  RSC Čechie Slaný B    1    22     9     1    12    140 : 151   28
  68.  1.FC Slavoj Kladno    2    44     8     2    34    257 : 466   26
  69.  1. FK KROČEHLAVY    2    44     8     1    35    189 : 350   25
  70.  Tefal Bohemia (Chips) Praha    2    44     6     4    34    265 : 403   22
  71.  Atletico Skalka Praha    2    44     6     2    36    280 : 489   20
  72.  FC Dženno Vršovice    1    22     6     1    15      98 : 151   19
  73.  FC Tatran Zlonice    1    20     5     0    15    114 : 240   15
  74.  Sport Club Slaný    1    22     4     1    17      57 : 118   13
  75.  TJ Bystřice    1    22     4     0    18      98 : 210   12
  76.  FC Himmer Mladá Boleslav          – 3 body    1    22     4     1    17    106 : 188   10
  77.  Benfi Trenčín    2    40     2     2    36      85 : 261    6
  78.  Jiko Kralupy    1    22     3     0    19    106 : 225    3
  79.  Sezta Mladá Boleslav    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  80.  Euro Debř    1    14     0     0    14        0 : 70    0
  81  Astra Týnec    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  82.  Fireco Říčany    1    22     0     0    22        0 : 110    0

 

 

 

 

 

 

 

8.

HISTORICKÁ TABULKA STŘELCU KRAJSKÉHO PŘEBORU PO 24. ROČNÍKU

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
437 (10) RÁC Radek (Akademie Kladno)  107 (4) Geschnábel Ludvík (PK Třebusice)
 xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  105 (4) NYKL Michal (MCE Slaný)
 285 8) Pavlíček Jaroslav (AFC Kralupy)  104 (2) Jakab Josef (SK Betonika Plus Lužec)
283 (10) VYMĚTALÍK Vladim. (AFC Kralupy)  103 (4) FEDRHANC Adam (FC Foboz Slaný)
 247 (9) ŘÍČKA Jiří (MCE Slaný)  102 (4) DRAŠNAR Ondřej (FK VIVA Příbram)
 232 (6) Pfeifer Aleš (S. C. Veltěž)  102 (9) Glomb Jiří (FC Arsenal Benešov B)
 203 (7) Němec Petr (FC Tempo Benešov)  101 (9) Dlouhý Michal (FC Foboz Slaný)
 xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  100 (5) Moravec Ladislav (Akademie Kladno)
 193 (9) PRŮCHA Josef (RSC Čechie Slaný) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
189 (11) HRUBIK Nenad (RSC Čechie Slaný)    99 (5) RAULIN (Balog) David (Akadem. Kl)
 189 (4) Krch Miloš (FC Jílové)    99 (6) SANTLER Dominik (Akademie Kl)
 187, (9) Svítek Milan (FC Foboz Slaný)    99 (2) Šiler Petr (Sat-an Kladno B)
186 (12) MORAVEC Lukáš (AFC Kralupy)    99 (6) Hejduk Roman (1. FC Slavoj Kladno)
 182 (9) HINK Jaroslav (PK Třebusice)    98 (6) Slepička Petr (FC Arsenal Benešov B)
 182 (9) Jurkeník Karel (S. C. Veltěž)    97 (8) CHADIMA Miroslav (Čechie Slaný)
 177 (11) Kubín Martin (PK Třebusice)    97 (4) Tošovský Jakub (HFK Příbram)
 174 (8) Suk Petr (PK Třebusice)    95 (6) ZLATA René (Akademie Kladno)
 167 (8) VOLF Libor (MCE Slaný)    95 (6) Vokoun Jiří (SK Olympik Mělník B)
 165 (7) Ptáček Miroslav (HFK Příbram)   94 (12) MÁRA Michal (AFC Kralupy)
 160 (6) Kraus Zdeněk (FC Mnichovo Hradiště)    91 (5) Dvořák Jan (S. C. Veltěž)
 158 (4) Topol Jaroslav (FC Jílové)    90 (8) Smetana Jaroslav (PK Třebusice)
 155 (6) Burle David (FC Stochov) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 149 (5) Homola Richard (SKP Kolín)    89 (2) Mariňák Martin (Atletico Skalka Praha)
 147 (9) KVAJSAR Michal (Atmos FK Bělá)    88 (5) Schwendt Matěj (Atlantic Rakovník)
 117 (4) KVAPIL Tomáš (R. S. C. Čechie Sl)    88 (5) Gabčo Josef ml. (SK Olympik Mělník B)
 144 (10) Kubín Pavel (PK Třebusice)    87 (6) BŮŽEK Luboš (R. S. C. Čechie Slaný)
 136 (6) Zimmermann Emil (Atmos FK Bělá)    87 (6) KARÁSEK Milan (Joga Ml. Boleslav)
 135 (8) KOLÁČEK Libor (AFC Kralupy)    87 (6) Rybka Zdeněk (FC Arsenal Benešov B)
 135 (5) Kuba Václav (HFK Příbram)    87 (7) Hájek Jan (HFK Příbram)
 131 (6) Schwendt Zdeněk (Atlantic Rakovník)    87 (7) Klepl Martin (FC Tempo Benešov)
 129 (3) Jeřábek Jan (Realvestav Slatina)    87 (10) Karas Roman (AFC Kralupy)
 124 (8) Vašák Miloslav (AFC Celtic Kladno)    86 (7) Fučík Petr (FC Tempo Benešov)
 120 (9) Engelmann Vojtěch ml. (Rohož. Praha)    85 (4) Marek Alexandr (Jiko Kralupy)
 119 (5) Švácha Jan (R. S. C. Čechie Slaný)    85 (7) Tvrz Petr (TJTZ Atlantic Rakovník)
 118 (7) Štefan Martin (Atmos FK Bělá p/B)   84 (2) BALÍK Miroslav (AFK Rozdělov)
 116 (5) Hlůže Jindřich (SK Omask K. Kladno)    84 (5) Husárek Dalibor (MCE Slaný)
 115 (9) SNOVICKÝ Jan (MCE Slaný)    84 (6) Kočí Miloš (FC Stochov)
 113 (9) Sajdl Miroslav (FC Foboz Slaný)    83 (6) Tauš Marek (Hrasl Slaný)
 110 (3) Tichý Slavoj (SK Olympik Mělník B)    82 (4) Urban Jiří (TJTZ Atlantic Rakovník)
 110 (3) Harant Tomáš (Selp SV Ml. Boleslav)    80 (3) Konečný Tomáš (MBV Mladá Boleslav)
 110 (7) Boťa Josef (FC Tempo Benešov) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 108 (3) Paluka Lukáš (Realvestav Slatina)    79 (2) OBERMAJER Ladislav (Dobřichovice)

 

9.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   79 (2) Janouch Marcel (RFC Botafogo Mělník)    64 (7) ZÍMA Tomáš (MCE Slaný)
   79 (6) Resl Jan (FC Total Slavík Bakov B)    63 (2) Eisenstein Michal (Dynamo Kladno)
   78 (9) KALA Lukáš (PK Třebusice)    63 (2) Macháček Pavel (Selp SV Ml. Boleslav)
   77 (3) Hovorka Tomáš (SKP Kolín)    63 (5) Štoncer Jan (AFC Celtic Kladno)
   77 (4) Altman Josef (TJ Sokol Katusice)    63 (6) Kahoun Jiří (FC Arsenal Benešov B)
   77 (4) Nevrlý František (FC Jílové)    63 (6) Sviták Václav (FC Arsenal Benešov B)
   76 (4) Randák Adam (FC Voj. Lesy Praha)    62 (4) BRANŽOVSKÝ Marek (FK VIVA Pb)
   76 (7) Kilián Petr (FC Arsenal Benešov B)    62 (4) HAUSLEITNER Jakub (FK VIVA Pb)
   76 (7) Bernard Tomáš (AFC Celtic Kladno)    62 (3) Tenkl Tomáš (Realvestav Slatina)
   75 (4) Vančata Tomáš (SK Omask K. Kladno)    62 (3) Janošov Pavel (FC Jílové)
   75 (8) Urban Zdeněk (AFC Kralupy)    62 (4) Přáda Martin (Bitches Benešov)
   74 (7) ŠERÁK Radek (PK Třebusice)    62 (6) Hampel Milan (FC Stochov)
   74 (4) Nachtigal Zdeněk (AFC Celtic Kladno)    62 (6) Plicka Jan (FC Stochov)
   74 (5) Korejza Milan (Atmos FK Bělá)    61 (2) Strnad Miloslav (Bitches Benešov)
   74 (7) Říha Pavel (Bitches Benešov)    61 (4) Hůlka Josef (FC Joga Mladá Boleslav)
   73 (4) KROUTIL Radovan (Čechie Slaný)    61 (4) Červenka Vlastimil (AFC Celtic Kladno)
   73 (6) MAROUŠEK Jan (Akademie Kladno)    60 (2) Bambula Miroslav (AC Sparta Slaný)
   73 (4) Klempt Kamil (Realvestav Slatina)    60 (4) Kocmata Roman (Bitches Benešov)
   73 (4) Střela Roman (PK Třebusice)    60 (4) Hrachovský Jan (Tenisáci Benešov)
   73 (6) Čáblík Pavel (FC Foboz Slaný)    60 (6) Urban Petr (TJTZ Atlantic Rakovník)
   73 (9) Novák Jaroslav (Rohožník Praha)    60 (6) Šíma Jindřich (Alpina Slaný)
   72 (3) BERAN Filip (FC Joga Ml. Boleslav) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   72 (7) Flachbart Jan (Atmos FK Bělá)    59 (2) Růžička Antonín (Atlantic Rakovník)
   70 (6) TETIVA Martin (AFC Kralupy)    59 (3) Čejka Ladislav (FC Vojenské Lesy Praha)
   70 (3) Hrdlička Jiří (MCE Slaný)    59 (5) Beneš Lukáš (TJTZ Atlantic Rakovník)
   70 (3) Bičík David (Selp SV Mladá Boleslav)    59 (6) Pešek Zdeněk (FC Arsenal Benešov B)
   70 (7) Hladík František (S. C. Veltěž)    59 (8) Bulvas Václav (S. C. Veltěž)
   70 (7) Šofr Ladislav (S. C. Veltěž)    58 (4) ZYKÁN Jan (FK VIVA Příbram)
 xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    58 (1) Raichard Jan (FC Brandýsek)
   69 (4) Zoubek Lukáš (Tenisáci Benešov)    58 (3) Smaha Tomáš (S.C. Veltěž)
   69 (4) Moudřík Jan (Rohožník Praha)    58 (5) Bernard Filip (AFC Celtic Kladno)
   68 (4) NOVÁK Václav (Joga Ml. Boleslav)    58 (6) Šafner Ladislav ml. (FC Foboz Slaný)
   68 (4) HANSL Filip (MCE Slaný)    57 (3) KRPATA Jan (Akademie Kladno)
   67 (8) Beneš Jan (Rohožník Praha)    57 (2) Tauš Dominik (MCE Slaný)
   66 (2) KUNC Luboš (FK VIVA Příbram)    57 (3) Veselý Martin (SK Olympik Mělník B)
   65 (8) ŠERÁK Martin (PK Třebusice)    57 (3) Drašnar Vilém (FC Vojenské Lesy Praha)
   65 (2) Štěrba Vojtěch (FK Union Slaný)    57 (3) Novák Vladimír (SKP Kolín)
   65 (3) Červený Jaroslav (Atlantic Rakovník)    57 (7) Koller Stanislav (FC Arsenal Benešov B)
   65 (3) Nový Martin (Ebárna Kladno)    56 (3) Boško David (FC Malibu Mladá Boleslav)
   65 (3) Hotzel Josef (Haka Krnsko)    56 (3) Proksch Petr (SK Olympik Mělník)
   65 (3) Vtelenský Milan (Haka Krnsko)    56 (4) Smetana Jaroslav (FC Mn. Hradiště)
   65 (4) Bobek Milan (FC Mnichovo Hradiště)    56 (7) Brťka Peter (Rohožník Praha)
   65 (4) Muller Václav (FC Jílové)    55 (3) ČIČMANEC Lukáš (Akademie Kl)

 

10.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   55 (3) Ottl Milan (FC Arsenal Benešov B)    48 (2) MRŠTINA Bohumil (Čechie Slaný)
   55 (3) Urban Libor (R. S. C. Čechie Slaný)    48 (4) HARMÁČEK Daniel (AFC Kralupy)
   55 (4) Hocek Petr (Tenisáci Benešov)    48 (1) Novák Tomáš (FC Foboz Slaný)
   55 (5) Šutek Michal (HFK Příbram)    48 (1) Slezák Lukáš (SKP Kolín)
   54 (1) Jícha Martin (Hotel Kladno)    48 (3) Hovorka Jan (SKP Kolín)
   54 (2) Rossler Lukáš (Hrasl Slaný)    48 (4) Holan Milan (FC Stochov)
   54 (3) Zieber Michal (Sat-an Kladno B)    48 (4) Šuba Pavel ml. (SK Olympik Mělník B)
   54 (3) Drbal Martin (Alpina Slaný)    48 (5) Hořánek Martin (S. C. Veltěž)
   54 (3) Jalaghonia Vasil (1. FC Slavoj Kladno)    47 (4) HANÁČEK Martin (FK VIVA Příbram)
   54 (4) Zeman Jakub (FC Jílové)    47 (1) Větrovec Pavel (Sokol Dobřichovice)
   54 (4) Javůrek Tomáš (FC Jílové)    47 (2) Peroutka Michal (1. FC Slavoj Kladno)
   54 (6) Prejsa Tomáš (SK Olympik Mělník B)    47 (2) Šnídl Petr (TJTZ Atlantic Rakovník)
   54 (6) Čermák Radek (Rohožník Praha)    47 (3) Mareš Petr (TJ Sokol Katusice)
   53 (7) KOLÁČEK Tomáš (AFC Kralupy)    47 (3) Pára Petr (Atmos FK Bělá)
   53 (2) Plintovič Petr (FC Malibu Ml. Boleslav)    47 (3) Šimáček Michal (FC Joga Ml. Boleslav)
   53 (3) Mošnička Roman (AFC Kralupy)    47 (4) Novotný Jan (FC Joga Mladá Boleslav)
   53 (3) Hlava David (R. S. C. Čechie Slaný)    47 (4) Kuhn Lukáš (1. DFK Slaný)
   53 (5) Vala Slavomír (SK Olympik Mělník C)    47 (4) Kubík Tomáš (MCE Slaný)
   53 (6) Klusák Roman (FC Stochov)    46 (6) PEER Richard (Akademie Kladno)
   52 (3) Kubenka Pavel (1.DFK Slaný)    46 (1) Krejčí Karel (ISŠ Příbram)
   52 (4) Beránek Miroslav (S. C. Veltěž)    46 (1) Kosora Jiří (SK Hotel Kladno)
   52 (6) Ulman Michal (FC Stochov)    46 (4) Šosvald Michal (FC Mnichovo Hradiště)
   52 (7) Smitka Milan (1.DFK Slaný)    46 (4) Stibůrek David (Tenisáci Benešov)
   51 (1) Zákoucký Vojtěch (Legie Příbram)    46 (6) Holý Robert (FC Total Slavík Bakov B)
   51 (2) Pečonka Robert (1.FC Slavoj Kladno)    46 (6) Kamenický Jaroslav (MBV Ml. Boleslav)
   51 (2) Moták Tomáš (RFC Botafogo Mělník)    46 (9) Hašek Rostislav (FC Arsenal Benešov B)
   51 (3) Chval Bohumil (KLC Klobuky)    45 (2) NACHTIGAL Jan (AFK Rozdělov)
   51 (5) Kotota Petr (FC Tempo Benešov)    45 (3) PLZÁK Michal (Sokol Dobřichovice)
   51 (5) Král Marcel (FC Total Slavík Bakov B)    45 (4) ŽAHOUR Martin (MCE Slaný)
   50 (2) Šimon David (RFC Botafogo Mělník)    45 (5) DOLEŽAL Tomáš (Joga M. Boleslav)
   50 (3) Matoušek Ondřej (FC Foboz Slaný)    45 (2) Buch Zdeněk (FK VIVA Příbram)
   50 (3) Bartejs Petr (FC Vojenské Lesy Praha)    45 (3) Kříž Roman (Rohožník Praha)
   50 (4) Vaněk Jiří (F. C. Brandýsek)    45 (3) Šnídl Josef (TJTZ Atlantic Rakovník)
   50 (5) Ježek Marek (FC Arsenal Benešov B)    45 (4) Černý Ladislav (HFK Příbram)
xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    45 (4) Hybš Lukáš (TJ Sokol Katusice)
   49 (3) POSPÍŠIL Miroslav ml. (MCE Slaný)    45 (5) Kostka Jakub (FC Stochov)
   49 (2) Pulec Lukáš (1. FC Slavoj Kladno)    45 (6) Tvrz Marek (TJTZ Atlantic Rakovník)
   49 (2) Dort Filip (FC Vojenské Lesy Praha)    44 (2) Remenec Vladimír (S. C. Veltěž)
   49 (3) Došek Jiří (FC Kings Rakovník)    44 (3) Dufek Pavel (Rohožník Praha)
   49 (3) Vokoun Jiří ml. (SK Olympik Mělník C)    44 (3) Klobucký Pavel (KLC Klobuky)
   49 (5) Mihalík Robert (FC Mnichovo Hradiště)    44 (4) Klabík Pavel (FC Tempo Benešov)
   49 (7) Zelenka Petr (PK Třebusice)    44 (4) Bauer Jan (FC Foboz Slaný)

 

11.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   44 (4) Mostek Milan (Alpina Slaný)    38 (2) Frolík Lukáš (FC Foboz Slaný)
   44 (5) Červený David (AFK Rozdělov)    38 (2) Ludvík Jan (Realvestav Slatina)
   44 (7) Mrha Martin (FC Arsenal Benešov B)    38 (3) Valášek Milan (SKP Kolín)
   43 (5) SOCHER Václav (Akademie Kladno)    38 (4) Vožeh Jakub (FC Foboz Slaný)
   43 (2) Čihák Milan (FC Vojenské Lesy Praha)    38 (4) Šebesta Petr (1.DFK Slaný)
   43 (2) Petrák Jan (Bohemia Chips Praha)    38 (6) Kovář Otto (FC Arsenal Benešov B)
   43 (3) Truhelka Jan (FC Arsenal Benešov B)    38 (6) Přerost Jaromír (FC Foboz Slaný)
   43 (3) Novák Petr (S. C. Veltěž)    37 (3) ŠVÁSTA Ondřej (R. S. C. Čechie Sl)
   43 (10) Vele Libor (Atmos FK Bělá)    37 (1) Kraus Václav (AFC Celtic Kladno)
   42 (3) HAVLÍČEK Robin (Akademie Kl)    37 (2) Skramužský Jakub (FC Malibu M.Bol.)
   42 (4) PRAVDA Jakub (FK VIVA Příbram)    37 (3) Vladyka Jan (FC Malibu Mladá Boleslav)
   42 (4) JIRÁNEK Jakub (RSC Čechie Slaný)    37 (4) Severin Jan (TJTZ Atlantic Rakovník)
   42 (1) Matějka Petr (Joma Sport Milovice)    37 (4) Hlaváč Petr (Ebárna Kladno)
   42 (2) Landvojtovič Vít (Hrasl Slaný)    37 (4) Kos Jan (FC Jílové)
   42 (4) Šolc Petr (FC Joga Mladá Boleslav)    37 (4) Došek Milan (TJTZ Atlantic Rakovník)
   42 (5) Mencl Jaroslav (FC Mnichovo Hradiště)    37 (5) Macháček Karel (FC Tempo Benešov)
   42 (5) Kočí Patrik (FC Foboz Slaný)    37 (6) Kožíšek Jiří (FC Total Slavík Bakov)
   42 (7) Brandner Martin (FC Tempo Benešov)    37 (6) Klusák Karel (FC Stochov)
   41 (3) HAVELKA Lukáš (FK VIVA Příbram)    37 (6) Kalina Václav (AFC Celtic Kladno)
   41 (3) ŠTĚDROŇSKÝ Martin (Dobřichov.)    37 (7) Šimáček Pavel (FC Arsenal Benešov B)
   41 (3) Rynekr Jiří (FC Total Slavík Bakov B)    36 (1) Rejthárek Michal (SKP Kolín)
   41 (4) Mareš Václav (Tenisáci Benešov)    36 (3) Hlaváček Ondřej (SK Omask K. Kladno)
   40 (1) Janouš Martin (Sokol Dobřichovice)    36 (4) Laštůvka Petr (1. DFK Slaný)
   40 (2) Penc Jíří (LK Trans Slatina)    36 (4) Pražák Jan (FC Stochov)
   40 (2) Hrdlík Petr (SK Betonika Plus Lužec)    36 (4) Mobius Jan (Atmos FK Bělá)
   40 (4) Machač Jaroslav (SK Omask K. Kladno)    36 (7) Malý Petr (AFC Celtic Kladno)
xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    35 (2) Sabol Martin (Atmos FK Bělá)
   39 (5) HODOVANEC Tomáš (Joga M. Bol.)    35 (2) Loučka Luboš (FC Vojenské Lesy Praha)
   39 (2) Horváth Tomáš (MBV Mladá Boleslav)    35 (2) Neschyba Roman (Bohemia Ch. Praha)
   39 (2) Kučera Michael (FK Union Slaný)    35 (3) Dufek Lukáš (AFC Celtic Kladno)
   39 (2) Rozenský Miloš (AC Sparta Slaný)    35 (3) Kiceluk Antonín (FC Joga Ml. Boleslav)
   39 (3) Kozelka Michal (FC Foboz Slaný)    35 (4) Kinský Lukáš (PK Třebusice)
   39 (3) Zahrádka Tomáš (FC T. Slavík Bakov)    35 (4) Zeman Jan (FC Jílové)
   39 (4) Kuba Jiří (HFK Příbram)    35 (5) Jirkovský Radek (AFC Celtic Kladno)
   39 (4) Fujdiar Josef (Ebárna Kladno)    35 (6) Cába Filip (PK Třebusice)
   39 (5) Myslivec Jaroslav (FC Arsenal Bn B)    35 (7) Berka David (FC Tempo Benešov)
   39 (5) Syrovátka Jan (Rohožník Praha)    34 (2) FERNEZA Tomáš (1.FC Kročehlavy)
   39 (5) Kříž Vladimír (HFK Příbram)    34 (2) Beran Milan (FC Mnichovo Hradiště)
   39 (6) Propílek Michal (PK Třebusice)    34 (2) Křeček Lukáš (1.DFK Slaný)
   38 (2) STOLÁR Juraj (R. S. C. Čechie Sl)    34 (2) Konigsmark Miroslav (HFK Příbram)
   38 (5) MĚKOTA Ondřej (PK Třebusice)    34 (2) Šilhan Jaromír (AFC Celtic Kladno)
   38 (1) Kryl Tomáš (Olympia Příbram)    34 (3) Ciolek Tomáš (S.C. Veltěž)

 

12.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   34 (3) Klepáč Martin (TJ Sokol Katusice)    31 (3) Kratina Michal (FC Foboz Slaný)
   34 (3) Mrvík Martin (FC Malibu Ml. Boleslav)    31 (3) Kříž Jakub (FC Malibu Mladá Boleslav)
   34 (3) Vaněk Jaroslav (Bohemia Chips Praha)    31 (3) Šmerda Jaromír (FC Voj. Lesy Praha)
   34 (3) Kaňa Filip (FK VIVA Příbram)    31 (3) Vojáček Miroslav (SKP Kolín)
   34 (5) Louček Roman (AFC Kralupy)    31 (4) Stibůrek Filip (Tenisáci Benešov)
   34 (7) John Petr (TJTZ Atlantic Rakovník)    31 (5) Hvězda Jiří (AFC Celtic Kladno)
   33 (3) VICENEC Pavel (PK Třebusice)    31 (5) Karban Josef (FC Total Slavík Bakov)
   33 (4) ZELENKA Martin (FC Brazil Kladno)    31 (7) Pavlík Bohumil (S. C. Veltěž)
   33 (2) Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník)    31 (7) Doležel Adam (TJTZ Atlantic Rakovník)
   33 (2) Holický Ondřej (Atmos FK Bělá)    30 (1) POKORNÝ Martin (FC Brandýsek)
   33 (2) Holan Hynek (ISŠ Příbram)    30 (3) NACHTIGAL Lukáš (FC Brandýsek)
   33 (2) Thoř Milan (FC Mnichovo Hradiště)    30 (3) MLADÝ Petr (FC Brandýsek)
   33 (2) Mareš Antonín (Bohemia Chips Praha)    30 (4) NOVÁK Ondřej (Joga Ml. Boleslav)
   33 (3) Malák Marek (SK Olympik Mělník C)   30 (10) PELC Miroslav (Akademie Kladno)
   33 (4) Fišer Karel (AFC Celtic Kladno)    30 (2) Hora Vojtěch (R.S.C. Čechie Slaný)
   33 (5) Pavlík Miroslav (FC Arsenal Benešov B)    30 (2) Světlík Petr (TJ Sokol Katusice)
   33 (6) Chromý Tomáš (FC T. Slavík Bakov B)    30 (2) Pačaj Martin (FC Dženno Vršovice)
   33 (7) Tošovský Jakub (Atmos FK Bělá)    30 (2) Matějček Milan (RFC Botafogo Mělník)
   32 (1) TESAŘ Tomáš (FC Brandýsek)    30 (2) Matoušek Michal (AFC Rapid Páleček)
   32 (1) KROC Patrik (FC Brandýsek)    30 (2) Krupička Lukáš (Ebárna Kladno)
   32 (3) CIMRMAN Jakub (Čechie Slaný)    30 (3) Kettner Michal (SK Olympik Mělník)
   32 (5) KUČERA Lubomír (Joga M. Bolesl.)    30 (4) Ján Václav (FC Mnichovo Hradiště)
   32 (2) Houdek Ladislav (Arsenal Benešov B)    30 (4) Baumel Roman (FC Vojenské Lesy Pha)
   32 (2) Kuba Ondřej (Hrasl Slaný)    30 (4) Žalud Jan (FC Total Slavík Bakov)
   32 (3) Dohnal Jiří (FC Vojenské Lesy Praha)    30 (5) Slach Jiří (AFC Kralupy)
   32 (3) Hyka Petr (SK Olympik Mělník C)    30 (5) Vlček Michal (SKP Kolín)
   32 (4) Kunc Jiří (Bitches Benešov) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   32 (4) Machač Daniel (SK Omask Kovo Kl)    29 (5) VÝDA Ladislav (FC Joga M. Boleslav)
   32 (4) Špringer Jiří (FC Total Slavík Bakov B)    29 (1) Hrodek Josef (S. C. Veltěž)
   32 (4) Vyhnánek Petr (1.DFK Slaný)    29 (1) Kracman Matěj (Selp SV Mladá Boleslav)
   32 (4) Jakubec Zdeněk (Atmos FK Bělá)    29 (1) Střihavka Tomáš (Ebárna Kladno)
   32 (5) Blažek Petr (Atmos FK Bělá)    29 (2) Líman František (Bohemia Chips Praha)
   32 (8) Moravec Aleš (AFC Kralupy)    29 (2) Macák Jiří (PK Třebusice)
   31 (4) TREFNÝ Josef (FK VIVA Příbram)    29 (2) Souček Radek (Alpina Slaný)
   31 (1) Jůza Milan (FC Brandýsek)    29 (3) Maděra Jan (FC Mnichovo Hradiště)
   31 (1) Janáček Martin (Joma Sport Milovice)    29 (3) Pavlíček Václav (AFC Kralupy)
   31 (2) Barna Martin (Aqua Benešov)    29 (3) Urban David (FC Total Slavík Bakov)
   31 (2) Dvorný Petr (RFC Botafogo Mělník)    29 (3) Pelc Miroslav (FC O. K. Kladno)
   31 (2) Dihel Pavel (Dynamo Kladno)    29 (3) Žák Pavel (R. S. C. Čechie Slaný)
   31 (2) Lavička Pavel (Atletico Skalka Praha)    29 (4) Kvasnička Aleš (Rohožník Praha 21)
   31 (2) Sábl Marek (1. DFK Slaný)    29 (4) Kulhánek Václav (Omask Kovo Kladno)
   31 (3) Janatka Aleš (FC Total Slavík Bakov B)    29 (4) Volf Vladimír (SK Olympik Mělník)

 

13.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   29 (6) Loder Tomáš (TJTZ Atlantic Rakovník)    26 (3) Fencl Jan (FC Mnichovo Hradiště)
   29 (6) Moc Oldřich (FC Stochov)    26 (3) Pechanec Ondřej (FC Malibu M. Bol.)
   28 (1) HOUHA Lukáš (FC Brandýsek)    26 (3) Siňor Aleš (SKP Kolín)
   28 (5) VŠOLÁK Zbyněk (AFC Kralupy)    26 (5) Knobloch Pavel (FC Mnichovo Hradiště)
   28 (1) Macháček Roman (Selp SV M. Bol.)    25 (1) Vrána Lukáš (FC Brandýsek)
   28 (1) Zdražil Lukáš (TJ Bystřice)    25 (1) Svátek Jan (Selp SV Mladá Boleslav)
   28 (2) Mladý Petr (FC Brandýsek)    25 (1) Pastyrik Jan (Olympia Příbram)
   28 (2) Cimrman Jakub (FK Union Slaný)    25 (2) Tichý Slavoj ml. (SK Olympik Mělník B)
   28 (2) Krejčí Lukáš (FC Malibu Ml. Boleslav)    25 (2) Paták Jaroslav (Sunar Benešov)
   28 (2) Pfaf Michal (Bohemia Chips Praha)    25 (2) Makal Martin (Atletico Skalka Praha)
   28 (2) Pešta Zdeněk (Bohemia Chips Praha)    25 (3) Poncar Milan (R. S. C. Čechie Slaný)
   28 (3) Kraus Jakub (FC Malibu Ml. Boleslav)    25 (3) Novák Miloš (FC Total Slavík Bakov)
   28 (3) Kapek Josef (Rohožník Praha 21)    25 (3) Nekola Petr (Rohožník Praha 21)
   28 (3) Prokop Tomáš (KLC Klobuky)    25 (3) Cílek Martin (1. DFK Slaný)
   28 (3) Procházka Vladimír (AFC Kralupy)    25 (3) Šlechta Erik (HFK Příbram)
   28 (3) Čermák Jan (Rohožník Praha 21)    25 (4) Koten Tomáš (FC Foboz Slaný)
   28 (3) Sklenář Lukáš (FK VIVA Příbram)    25 (4) Krpec Martin (Realvestav Slatina)
   28 (4) Mulač Roman (FC Joga Ml. Boleslav)    25 (5) Kaňka Josef (FC Arsenal Benešov B)
   28 (5) Nohýnek Lukáš (HFK Příbram)    24 (2) FALOUT Ladislav (1.FK Kročehlavy)
   28 (7) Somol Martin (TJTZ Atlantic Rakovník)    24 (1) Staroba Jan (ISŠ Příbram)
   27 (2) MALÝ Martin (FK VIVA Příbram)    24 (1) Fišer Petr (TJ Bystřice)
   27 (1) Rejman Martin (SK Olympik Mělník C)    24 (1) Horák Jiří (FC Total Slavík Bakov)
   27 (1) Sandr David (ISŠ Příbram)    24 (1) Jarosz Rafael (RFC Botafogo Mělník)
   27 (2) Hochmeister Radek (FC V. Lesy Praha)    24 (2) Chudárek Jan (OTH Hořovice)
   27 (2) Jirásek Jan (SKP Kolín)    24 (2) Kruis Tomáš (Selp SV Mladá Boleslav)
   27 (2) Beneš Petr (FC Kings Rakovník)    24 (2) Procházka David (Hrasl Slaný)
   27 (3) Šuba Pavel (SK Olympik Mělník)    24 (3) Trojan Aleš (Ebárna Kladno)
   27 (3) Budinský Roman (FC Malibu M. Bol.)    24 (3) Keszeg Jan (FC Joga Mladá Boleslav)
   27 (4) Bláha Lukáš (FC Mnichovo Hradiště)    24 (4) Doležal Aleš (FC Arsenal Benešov B)
   27 (4) Zýka Petr (SK Omask Kovo Kladno)    24 (4) Jakeš Radovan (FC Jílové)
   27 (4) Karela Milan (FC Joga Mladá Boleslav)    24 (4) Hubač Miroslav (FC Joga Ml. Boleslav)
   27 (4) Valeš Jan (Atmos FK Bělá)    23 (4) KRAMPERA David (MCE Slaný)
   27 (5) Hervert Pavel (SKP Kolín)    23 (1) Benda Karel (SK Olympik Mělník C)
   27 (5) Macháček Milan (FC Tempo Benešov)    23 (1) Soušek Petr (SK Olympik Mělník B)
   27 (5) Weiss Zdeněk (Atlantic Rakovník)    23 (1) Štefan Jan (HFK Příbram)
   27 (6) Répal Jan (Rohožník Praha 21)    23 (1) Budějský David (HFK Příbram)
   26 (2) NEUMANN Radislav (Brazil Kladno)    23 (1) Garčár Marcel (Himmer Ml. Boleslav)
   26 (2) Tenkl Martin (Realvestav Slatina)    23 (1) Holeček Michal (Selv SV Mladá Boleslav)
   26 (2) Hejda Marek (TJTZ Atlantic Rakovník)    23 (2) Havel Martin (FC Kings Rakovník)
   26 (2) Kolář Jan (Eros Dosa Říčany)    23 (3) Blumel Josef (Dynamo Kladno)
   26 (2) Novák Bohumil (Alpina Slaný)    23 (3) Baroch Jiří (SK Omask Kovo Kladno)
   26 (2) Mrázek Petr (LK Trans Slatina)    23 (3) Kuncíř Matěj (S. C. Veltěž)

 

14.

  branky   

(sezóny)

příjmení, jméno, klub xxxxxxxx  branky

(sezóny)  

příjmení, jméno, klub
   23 (3) Nidrle Zdeněk (Dynamo Kladno)    21 (2) Dočekal František (PK Třebusice)
   23 (3) Zůbek Zdeněk (FC Foboz Slaný)    21 (2) Vejr Tomáš (1. FC Rohožník Praha 21)
   23 (3) Suchý Martin (FK VIVA Příbram)    21 (2) Veselý Jiří (Sat-an Kladno)
   23 (4) Hájek Daniel (HFK Příbram)    21 (3) Mašín Miloslav (Haka Krnsko 87)
   23 (4) Božovský David (Tenisáci Benešov)    21 (3) Brož Jan (SKP Kolín)
   22 (1) DLOUHÝ Pavel (FC Brazil Kladno)    21 (3) Douša Václav (KLC Klobuky)
   22 (2) KUBÍN Martin ml. (PK Třebusice)    21 (3) Jícha Pavel (AFC Celtic Kladno)
   22 (2) VYSLOUŽIL Vladislav (Kročehlavy)    21 (3) Pinc Dušan (KLC Klobuky)
   22 (1) Šimák Ladislav (Legie Příbram)    21 (3) Weiner David (SK Olympik Mělník B)
   22 (1) Havrda Pavel (FC Tatran Zlonice)    21 (3) Dokoupil Jan (SK Olympik Mělník B)
   22 (1) Hejkal Aleš (SK Hotel Kladno)    20 (2) VYSLOUŽIL Tomáš (Kročehlavy)
   22 (1) Kešner Ladislav (FC Kings Rakovník)    20 (1) Bernát Luděk (Olympia Příbram)
   22 (1) Sedláček Vladimír (AC Sparta Slaný)    20 (1) Plzák Tomáš (Sokol Dobřichovice)
   22 (2) Bokr Miroslav (1. FC Slavoj Kladno)    20 (1) Sopko Martin (MBV Mladá Boleslav)
   22 (2) Král Pavel (MBV Mladá Boleslav)    20 (1) Šváb Tomáš (SKP Kolín)
   22 (2) Vojtíšek Ondřej (HFK Příbram)    20 (2) Fanta Milan (FC Mnichovo Hradiště)
   22 (3) Fiška Vilém (AC Sparta Slaný)    20 (2) Hrubý David (TJ Sokol Katusice)
   22 (3) Silný Milan (R. S. C. Čechie Slaný)    20 (2) Šromovský Vojtěch (Hrasl Slaný)
   22 (3) Král Martin (Haka Krnsko 87)    20 (2) Trpišovský František (Atl. Skalka Praha)
   22 (4) Macháček Zdeněk (FC TS Bakov)    20 (2) Trnka Zdeněk (SK Olympik Mělník)
   22 (5) Pelant Jiří (FC Total Slavík Bakov)    20 (3) Dvořáček Michal (FC Malibu M. Boleslav)
   22 (5) Bláha Jiří (Atmos FK Bělá)    20 (3) Eisensetin Aleš (Dynamo Kladno)
   22 (6) Zeman Tomáš (Rohožník Praha 21)    20 (3) Kubenka Petr (1. DFK Slaný)
   22 (6) Váňa Jiří (FC Foboz Slaný)    20 (3) Mergl Miloš (Rohožník Praha)
   21 (2) JAROŠ Jakub (AFK Rozdělov)    20 (3) Tichý Petr (S. C. Veltěž)
   21 (2) HNILIČKA Martin (S. Dobřichovice)    20 (3) Vycpálek Pavel (FC Arsenal Benešov B)
   21 (4) ČÍŽEK František (PK Třebusice)    20 (3) Vošmera Milan (LK Trans Slatina)
   21 (8) JANOUŠKOVEC Pavel (Kralupy)    20 (4) Dzimko Dominik (SK Olympik Mělník)
   21 (1) Vele Petr (FC Total Slavík Bakov)    20 (5) Bulvas Pavel (S. C. Veltěž)
   21 (1) Šváb Petr (FC 83 Příbram)    20 (5) Peták Jan (Akademie Kladno)
   21 (1) Kunst Josef (FC Himmer Ml. Boleslav) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   21 (2) Šitler Ondřej (FC Arsenal Benešov B) xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   21 (2) Horák Karel (Haka Krnsko 87)
   21 (2) Hůlka Josef (FC Mnichovo Hradiště)