Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dnešní semifinále? Bez Marcela, Kučery, Vnuka a Abrhama!

Dnešní semifinále? Bez Marcela, Kučery, Vnuka a Abrhama!

Těšíte se na čtvrtý zápas mezi Spartou a Interobalem, který v pondělí od 19:30 hod. vysílá přímým přenosem Česká televize na programu ČT Sport? Pravděpodobně ano, ale budete se muset obejít bez několika aktérů předchozího dramatického průběhu této semifinálové série!

O dvou svých absencích věděl plzeňský tým už v průběhu třetího duelu, ve kterém viděli Tomáš Abrhám a Tomáš Vnuk žlutou kartu. Pro oba byla již třetí v průběhu play-off a to automaticky znamená, že hráči musejí vynechat další utkání.

V neděli pak byla zveřejněna zastavení závodní činnosti a mezi „postiženými“ se objevila dvě jména aktérů této série. Oba si budou muset nuceně odpočinout v dalších dvou zápasech. Spartě tak bude scházet Marcelo, na plzeňskou lavičku nemůže trenér Petr Kučera. Důvod? Nesportovní chování po skončení třetího utkání, kdy mezi oběma zmiňovanými došlo ke konfliktu.

Přesto vám pondělní utkání AC Sparta Praha – SK Interobal Plzeň vřele doporučujeme, hraje se v Areně Sparta od 19:30 hod.

15. dubna 2018, www.efutsal.cz