Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
NEJSLUŠNĚJŠÍM CELKEM OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ FK UNION SLANÝ

NEJSLUŠNĚJŠÍM CELKEM OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ FK UNION SLANÝ

V pondělí 9.4.2018 se uskutečnil ve Slaném slavnostní večer, v jehož průběhu byly nejen  oceněny nejlepší celky a střelci jednotlivých  okresních soutěží, ale byly vyhlášeny a finanční prémií oceněny i nejslušnější týmy všech tří soutěží. Na základě daných kritérií, kdy jsou bodovány udělené žluté a červené karty (rozlišené ještě za nedovolený zákrok a nesportovní chování) a finanční postihy pro celky, zpracovala Disciplinární komise OkKF Kladno celkové pořadí v každé okresní soutěži z hlediska dodržování Fair Play jejich účastníky.

V okresním přeboru se na vrcholu této tabulky ocitli  futsalisté celku FK Union Slaný, kteří na svém kontě nastřádali pouhé dva trestné body za dvě žluté karty. Tato bilance je pasuje rovněž na nejslušnější tým všech okresních soutěží. Druhý v okresním přeboru letos skončil rezervní tým slánské Čechie s pěti trestnými body, šest bodů pasovalo na třetí místo hned dva celky, a to loňského vítěze F.C. Brandýsek „B“ a PK Třebusice „B“.  Na opačné straně tabulky je AC Sparta Slaný, jejíž hráči nasbírali 20 trestných bodů, čímž se stali i nejtrestanějším celkem všech soutěží.

Okresní soutěži I. třídy měla nejslušnější hned dva celky, a to FC Hornets Buštěhrad a Sokol Řevničoc, když oba nasbíraly šest trestných bodů. Sedm trestných bodů nasbírali futsalisté třetího týmu v pořadí této soutěže FC Arvato Stochov. Nejtrestanějším celkem této soutěže byl za dvanáct žlutých karet a dvě červené tým TJ Slabce.

Nejnižší okresní soutěž měla na první příčce s pouhými třemi trestnými body Blevice 73. O druhé místo se pak se čtyřmi body dělily hned trojice týmů, a to FK Union Slaný „B“, HoChoDoNe Bratronice a SK Stehelčeves. Na druhém pólu této tabulky slušnosti skončili již tradičně futsalisté celku FK Kačice, kterým tentokrát sekundovali borci „C“ týmu slánské Čechie.

Celkově je možno průběh všech tří okresních soutěží hodnotit pozitivně, když v jejich průběhu po celou sezónu nedošlo k žádným excesům. Za to díky všem hráčům, funkcionářům, rozhodčím a příznivcům. Ať nám okresní futsal dělá radost i v nové sezóně ….

Výsledky soutěže slušnosti zde.