Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
NEJLEPŠÍM HRÁČEM DIVIZE PŘÍBRAMSKÝ VOJTĚCH ZÁKOUCKÝ

NEJLEPŠÍM HRÁČEM DIVIZE PŘÍBRAMSKÝ VOJTĚCH ZÁKOUCKÝ

Letošní ocenění nejlepších celků divizní skupiny „A“ proběhlo v rámci slavnostního večera v liberecké restauraci Bláha. Předseda Oblastní komise futsalu „A“ Ing. Jiří Chaloupka zde ocenil nejlepší jednotlivce i kolektivy.

Ocenění pro nejlepšího střelce soutěže si přebral za 49 přesných zásahů Vojtěch Zákoucký (Legie Příbram), o druhé místo se dělili se 37 vstřelenými brankami Lukáš Paluka (Realvestav Slatina) a Štěpán Rumler (Pampuch Team Liberec).

Čelo tabulky v soutěži aktivity opanoval rovněž Vojtěch Zákoucký, který nasbíral 68 bodů (49 branek, 19 asistencí). Druhou příčku vybojoval Jan Jeřábek (Realvestav Slatina – 61 b., 34 + 27) a třetí pak jeho spoluhráč Lukáš Paluka (60 b., 37 + 23).

Nejlepším rozhodčím divize se na základě hlasování zástupců klubů a delegátů stal Michal Čurda (Frýdlant), o druhou příčku se podělili Martin Cílek (Slaný) a Zdeněk Nagy (Janov n.N.).

V hlavní anketě o nejlepšího hráče divizní skupiny „A“ pak podle očekávání uspěl Vojtěch Zákoucký (Legie Příbram), druhou příčku obsadil Štěpán Rumler (Pampuch Team Liberec), třetí  Lukáš Paluka, čtvrtou Jan Jeřábek (oba Realvestav Slatina) a pátou Zdeněk Vácha (FK Kobylisy Praha).

Následovalo ocenění nejlepších celků soutěže. Nejslušnějším týmem divize se stal FC Arsenal Benešov, poháry a medaile si pak za konečné umístění přišli převzít zástupci vítězného celku Pampuch Team Liberec, druhé Legie Příbram a třetího Realvestavu Slatina. Závěrem byl pro všechny účastníky připraven bohatý raut.

Nyní se již můžeme těšit na nový ročník soutěže, doufejme, že bude stejně tak kvalitní, jako právě ten skončený.