Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.3.2018

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.3.2018

AKTUALIZOVÁNO – Základní část VARTA futsal ligy skončila v pátek večer. Ambiciózní a posílené Litoměřice hostily Chrudim, která si díky power play udržela svou ligovou neporazitelnost. Zápas skončil remízou 2:2. Sparta i Slavia doma vyhráli a utkají se spolu ve čtvrtfinále play off!

Výsledky 22. kola VARTA futsal ligy

Gardenline Litoměřice – FK ERA-PACK Chrudim 2:2 (0:0)
Branky a nahrávky: 29. Fabricio (Kovács), 30. Vagnao (Krok) – 32. Max (Rešetár), 38. Rešetár (Max).

SK Slavia Praha – Helas Brno 4:0 (1:0)
Branky a nahrávky: 13. Graciano (Novotný), 22. Graciano (Novotný), 30. Turek (Brychta), 40. Směřička (Novotný).

Nejzbach Vysoké Mýto – AC Gamaspol Jeseník 8:1 (3:0)
Branky a nahrávky: 12. Novák (Jiráský), 12. Jiráský (Sklenář), 14. Lištván (Vágner), 29. Novák (Sklenář), 32. Kubát (Lištván), 32. Jiráský (Sklenář), 35. Štanglica (Vágner), 40. Jiráský – 27. Mráz.

SKP Ocel Třinec – SK Olympik Mělník 7:4 (5:2)
Branky a nahrávky: 7. Csikán (Baron), 12. Cieslar (Hudzieczek), 14. Blahut (Buryan), 16. Baron (Cieslar), 20. Cieslar (Baron), 22. Buryan (Przyczko), 34. Buryan (Hudzieczek) – 4. Šuba (Mažári), 20. Šuba (Gabčo), 29. Mažári (Sedláček).

AC Sparta Praha – Svarog FC Teplice 7:3 (2:1)
Branky a nahrávky: 3. Cupák, 11. Angellot (Diego), 22. Diego (Cupák), 23. Diego (Cupák), 25. Belej (Angellot), 29. Angellot, 35. Cupák – 10. Claudinho, 24. Nene, 28. Künzl.

FC Démoni Česká Lípa – SK Interobal Plzeň 2:8 (1:1)
Branky a nahrávky: 6. Rott (Kotek), 38. Kubelka (Bažant) – 16. Štrajt (10 m kop), 21. Sláma (Vnuk), 23. Künstner (Havel), 25. Štverák (Vnuk), 26. Sláma (Štverák), 28. Mižár (Vnuk), 31. Rozboud (Štverák), 40. Vnuk (Štverák).

Tabulka VARTA futsal ligy po základní části zde.

Čtvrtfinálové dvojice

ERA-PACK Chrudim – Helas Brno
Interobal Plzeň – Svarog FC Teplice
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
Gardenline Litoměřice – Nejzbach Vysoké Mýto

Výsledky a tabulka po posledním 18. kole 2. ligy – východ zde.

Jedno kolo před koncem divizní skupiny „A“ se jejím vítězem stal nováček PT Liberec, který v domácím prostředí snadno přehrál kadaňský Betis. Na průběžné druhé místo tabulky se posunuli futsalisté Slatiny, kteří dokázali naplno bodovat v Chomutově. Slánský Hrasl si upevnil svoji pozici ve středu tabulky výhrou nad Kobylisy. Po sobotních výsledcích je rozhodnuto o obou sestupujících, rakovničtí futsalisté svou šanci promrhali domácí porážkou s Benešovem, kolínští naopak dlouho bojovali, nakonec podlehli Příbrami. Ta se tak vrátila na druhou příčku tabulky. Na třetí příčku se pak vrátil Turnov, který v domácím prostředí porazil ústecký Combix.

Výsledky a tabulka po 21. kole Divize „A“ zde.

Vedoucí Třebusice deklasovaly dvaceti zásahy předposlední Rozdělov, čímž zvýšily svoji naději na vítězství ve Středočeském krajském přeboru. Dobřichovičtí futsalisté si v brankové přestřelce poradili se slánskou Čechií, kročehlavští v domácím prostředí podlehli slánskému MCE. Příbramská Viva se posunula minimálně na jeden den na druhou příčku, a to díky výhře nad mladoboleslavskou Jogou. Po nedělních duelech se však na stříbrnou pozici vrátil Brandýsek, a to po jednobrankové výhře nad kladenskou Akademií. Kralupští futsalisté pak trochu překvapivě rozstříleli dvanácti zásahy kladenský Brazil.

Výsledky a tabulka po 21. kole Středočeského krajského přeboru zde.

V neděli se hrálo i další utkání úvodního kola středočeské části Poháru FAČR, domácí Nučice v něm podlehli benešovským Tenisákům.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.