Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 17. KOLE STČ. KP

Střelecké hody hned ve čtyřech utkáních. První čtyři celky potvrdily roli favoritů, lídr z Třebusic nadělil 14 gólů dobřichovickému Sokolu, příbramská Viva rozstřílela po přestávce kralupské AFC, Brandýsek si smlsnul 16 brankami na slánské Čechii a kladenský Brazil předvedl po změně stran kanonádu u Kročehlav. Kladenská Akademie velice rychle deklasovala slánské MCE a mladoboleslavská Jóga svedla jedinou vyrovnanou, a nakonec úspěšnou partii tohoto kola s rozdělovským AFK. Sedmigólové představení Pokorného z Brandýsku.

Statistiky: v sedmnáctém kole dominovaly převážně domácí tvrze poměru 5 0 1. Brankové hody hned na čtyřech palubovkách, Brandýsek nasázel 16 gólů Čechii, 14 gólové příděly si odnesly Kročehlavy od Brazilu, Dobřichovice od Třebusic a MCE od Akademie. Střelecké futsalky Pokorného z Brandýsku připravily sedm branek. Nejvíce branek padlo v utkání Brandýsek – Čechie, a to 25. K utkání nastoupilo celkem 98 hráčů, nejvíce jich nominoval Brazil, Kralupy, Akademie a MCE, po 9, nejméně, jen 7, Dobřichovice, Viva a Joga. Celkem bylo vstřeleno rekordních 102 branek (průměr branek na zápas 17,00), domácí jich vstřelili 59, nový rekord (průměr branek na zápas 9,83), hosté zamířili přesně 43x (průměr branek na zápas 7,16). Toto kolo sledovalo celkem 121 diváků, nejvíce jich přišlo do kladenské haly na Brandýsek, a to jen 26. Uděleno bylo 17 žlutých karet, nový smutný rekord. Hrálo se ale bez červených karet. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Akademie, 16, neslušnějším celkem v této činnosti byl s 5 AF Rozdělov.

Kladenský Brazil si veze vysokou dvoucifernou výhru od Kročehlav, domácí vydrželi s favoritem držet krok jen první poločas, po změně stran již hosté předváděli střelecký koncert v podobě 12 branek, Zelenka se trefil 4x, hattrick si vystřelil Dvořák. Začátek utkání byl oboustranně opatrný, na první změnu skóre se čekalo celých devět minut a první se radovali domácí, po trefě Kasla. Hosté se střelecky probudili až po čtvrthodině hry, kdy Dvořák dvěma slepenými góly strhl vedení na stranu favorita, který tak šel do poločasové přestávky jen s těsným vedením. Pauza prospěla lépe hostům, uvolnili se, začali předvádět svoji hru a svého hostitele jednoznačně přestříleli. Kanonádu začal dvěma góly kapitán Neumann, pravidelně přidávali góly, Zelenka, Dvořák (zkompletovaný hattrick), Nachtigal a opět Zelenka. Mečbol na desítku zařídil Šasek pro Dlouhého, který hned přidal svoji druhou branku. V závěru se podruhé trefil i Nachtigal a další dva góly Zelenky, ho pasovaly na nejlepšího střelce zápasu. Domácí kontrovali až v závěrečné desetiminutovce Vysloužilem, Hofmannem a Kaslem. Brazil vyhrál venku v odvetách poprvé a tato čtvrtá venkovní výhra ho posunula na čtvrté místo tabulky, nejlepším střelcem je s 22 góly Neumann, v odvetách pravidelně boduje Dlouhý. Kročehlavy v odvetných zápasech ještě nevyhrály a zůstávají na dně tabulky, nejlepším střelcem se 17 góly je Falout.

Příbramská Viva si na své palubovce poradila s Kralupy, hosté nedorazili v optimální sestavě a ve druhé části hry již fyzicky nestačili svému hostiteli, který si v pohodě došel pro hladkou výhru. Poměrně vyrovnaný první poločas se hrál celých 11 minut bez změny skóre. První se v tomto směru osmělili domácí, vedení zařídil Branžovský a zanedlouho přidal další branku Malý z přímého kopu. Domácí gólman udržel čisté konto, a tak si domácí favorit přinesl do druhého dějství dvoubrankový náskok. Hned v jeho úvodu se hostům podařilo snížit Moravcem, ale naděje pro hosty velice brzy skončila. V té samé minutě domácí udeřili potřetí Hausleitnerem, který přidal o chvilku později i další svůj zásah. Postupně se začala projevovat lepší fyzická kondice hostitelského týmu, který si brankami Branžovského a Havelky ještě pojistil své již dostatečné vedení. V závěrečných minutách se ještě oba celky jednou zapsaly střelecké listiny, u hostů se prosadil Bednárik, skóre uzavřeli domácí v závěrečné minutě Zykánem. Viva si protáhla sérii bez porážky na 7 zápasů a drží si druhou příčku tabulky, druhým hráčem aktivity je Kunc L. 64 (35+24), který bodoval pravidelně v sedmi posledních zápasech, na sedmém místě aktivity je Drašnar 41 (30+11), který bodově vynechal jen jedno ze svých odehraných utkáních, v odvetách pravidelně sbírají body také Hausleitner a Branžovský. Kralupy mají venkovní bilanci 1 2 6 a patří jim nadále 9 místo tabulky, třetím hráčem je Vymětalík 51 (26+25), který bodoval ve všech svých odehraných utkáních, v odvetách pravidelně sbírá body Moravec.

V souboji dvou celků z opačných pólů tabulky nadělil lídr soutěže z Třebusic hostům z dobřichovického Sokolu, nadílku 14 branek, hosté sehráli vyrovnanou partii jen do přestávky, poté již začali docházet síly a domácí si vylepšili své klubové i individuální statistiky, Hink 4+2, hattricky trefili Šerák M. a Fedrhanc. Hosté přicestovali k tomuto souboji pouze se dvěma hráči na střídání a ve druhé části hry již vůbec nestíhali. Lépe vstoupili do utkání domácí, v 6 minutě jim zařídil vedoucí branku Šerák M., po čtvrthodině hry přišly pojistky od Hinka a Fedrhance. Vzápětí však hosté kontrovali dvěma slepenými góly kanonýra Obermajera a byli opět ve hře. Těsně před přestávkou se ještě podruhé prosadil nejlepší střelec a hráč aktivity, domácí kapitán Hink a poslal tak svůj celek do druhé části hry s dvoubrankovým vedením. O to však velice rychle po změně stran přišli, Obermajer si vystřelil čistý hattrick a Janoušek trefil vyrovnání. Do této doby se hrál futsal nahoru dolu i řadou pěkných kombinací. Postupně však hostům docházeli síly a domácí favorit si došel v poklidu ke dvouciferné výhře. Odstartovali to bratři Šerákové, další dva své góly trefil Hink, Šerák M. s Fedrhancem stihli dovršit své hattricky, dva góly si vystřelil Kubín M a jeden Kubín J. Hosté ještě trochu snížili hrozivé skóre čtvrtou trefou Obemajera a mezi střelce se zapsal také Kubeš. Třebusice mají sérii 9 utkání bez porážky a vládnou soutěži se čtyřbodovým náskokem, mají i lídra aktivity i zároveň nejlepšího střelce Hinka 68 (48+20), který bodoval ve všech svých odehraných 16 zápasech, v odvetách také pravidelně boduje Šerák R. Dobřichovice mají v odvetách pasivní bilanci 2 0 4 a zůstávají na 10 místě, šestým hráčem aktivity je Obermajer 46 (35+11), který sbírá body ve všech svých odehraných utkáních.

Domácí, omlazený Brandýsek vysoko přestřílel slánskou Čechii, hosté často chybovali a darovali góly hostiteli, přijatelný výsledek drželi jen v úvodní čtvrthodině hry, poté se domácím rozstřílel Pokorný, který hned 7x pokořil slánského gólmana, hattrick si vystřelil Hora, dva hattricky hostů, Mrštiny a Jiránka, body nepřinesly. Domácí tým nasadil proti velezkušenému soupeři mladou krev a celkem pět hráčů B mužstva a udělal dobře, od začátku trestali chyby slánských hráčů, kteří zejména v první části hry působili hodně nervózně a byli odměňováni i kartami. Domácí hráči si v pohodě zastříleli a vylepšili si klubové i individuální statistiky, soupeři nestačilo na bodový zisk ani devět vstřelených branek. Již úvod vyšel lépe hostitelskému celku, který se ujal dvoubrankového vedení, po střelách Tomana a Gromana. Hosté na tento stav ještě dokázali rychle zareagovat, Jiránek trefil kontaktní branku a o chvilku později vyrovnal Kvapil. Radost hostům ale vydržela jen pár vteřin, než domácím vrátil vedení opět Toman. O čtyři minuty později domácí přidali pojistku Krocem, soupeř jen kontroval snižovací brankou Jiránka. To se zanedlouho opakovalo ještě jednou, na trefu domácího Hory zareagoval gólem kapitán Mrština, ale domácí ještě do přestávky přidali další dvě branky Pokorným a přestávky tříbrankový náskok. Gólová přestřelka pokračovala i ve druhé části hry, hosté ale stále tahali za kratší konec provazu, ještě jakási naděje jim svitla po 5 minutách další kontaktní brankou, ale více již nedokázali. Také druhý poločas začali lépe domácí, Pokorný si vystřelil za 5 minut hry čistý hattrick, hosté snižovali Jiránkem (zkompletovaný hattrick) a 2x Mrštinou (další hattrick). Žádné drama ale domácí nepřipustili, čtyřmi góly v řadě (Kroc, Hora a 2x Pokorný) vzali hostům definitivně vítr z plachet. V samotném závěru ještě hosté dvěma góly Stolára a Chadimy trochu zmírnili porážku, ale poté ještě čtyřikrát inkasovali, Tesař, Hora (hattrick), a dílo zkáza pro hosty dokonal nejlepší hráč Pokorný, svým šestým a sedmým gólem. Brandýsek si vyrovnal odvetnou bilanci na 3 0 3 a zůstává třetí, má devátého hráče aktivity Tesaře 41 (16+25), v odvetách pravidelně sbírá body Kroc P. Čechie má venkovní bilanci zápornou 3 0 6 a stačí to na osmé místo tabulky, pátým hráčem aktivity je Kroutil 46 (35+11), který bodoval ve všech odehraných utkáních, osmý je Mrština 41 (27+14), který bodově vynechal jen jedno ze svých odehraných utkáních, v odvetách pravidelně boduje Kvapil.

Kladenská Akademie si smlsla na slánském MCE, divokou přestřelku rozhodl již raketový úvod domácího celku, soupeř ze slaného marně jen stahoval gólové manko, domácí ofenzivu řídil Rác se Zlatou (oba 4 góly), Socher přidal hattrick, hosté jen jednou snižovali na rozdíl dvou branek, ani hattrick Nykla nepomohl. Snový úvod hostitelského celku, po osmi minutách svítilo na ukazateli skóre 5:0, Rác za tu chvilku trefil hattrick, Zlata přidal dvě branky. Hosté se nestačili divit, co se s nimi děje. Osmělili se až po 10 minutách hry, kdy se trefil Nykl. Zbytek prvního dějství byl na góly již vyrovnaný, domácím navýšil vedení Čičmanec, hosté kontrovali Kramperou a Říčkou, sedmou branku domácích přidal Zlata (hattrick). V závěrečné minutě před přestávkou se ještě trefily oba celky, na branku slánského Beneše dopověděl Šultes a zajistil tak svému celku klidný a dostatečný čtyřbrankový náskok. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím, dvěma góly Ráce a Zlaty trefili desítku. Hosté ještě bojovali, čtyřmi góly Říčky a 2x Pospíšila a Nykla trochu snížili hrozivé manko. Hostitelský celek si ale již výhru nenechal vzít, na branku domácího Sochera, ještě soupeř zareagoval gólem Nykla (hattrick), ale ve zbytku hry se již trefovali jen domácí hráči, Socher si také vystřelil hattrick a mezi střelce se zapsali Krpata. Akademie si vylepšila bilanci v odvetách na 4 0 2 a figuruje stále na šestém místě, elitní desítku aktivity uzavírá Rác 40 (22+18), Raulin (Balog) vynechal v bodování jen jedno ze svých odehraných utkáních. MCE v odvetách na venkovních palubovkách nezáří, s bilancí 1 1 2 kleslo na páté místo tabulky, nejlepším střelcem je s 23 góly Nykl.

Mladoboleslavská Joga si doma uhrála celkem šťastnou výhru nad Rozdělovem, obraty ve skóre, rozhodla až závěrečná minuta, hosté již se závěrečnou krátkou power-play neuspěli. Rozdělovští začali utkání s menším počtem hráčů, ale domácí, kteří také nebyli v optimálním složení, přesilovku nevyužili. Po příjezdu dalších hráčů se hosté velice brzy dostali do dvoubrankového vedení díky přesným trefám Trnky. Domácí se střelecky probudili až těsně před přestávkou a také dvěma slepenými góly Kvajsara nakonec odešli do kabin na nerozhodného stavu. Ve druhé poločase se hra vyrovnala a tomu odpovídalo i skóre. Po půlhodině hry se domácí poprvé dostali do vedení po střele Zikmundy, a ještě tři minuty před koncem drželi tento nejtěsnější výsledek. Hosté v závěru dokázali srovnat stav Bednářem a vše spělo k zasloužené a spravedlivé remíze. Proti byl ale domácí Novák, který v závěrečné minutě prostřelil rozdělovského brankáře. Hostům závěrečná hra bez brankáře již vyrovnání nepřinesla. Joga si vylepšila domácí bilanci na 6 0 3 a je nadále sedmá, nejlepším střelcem je Beran s 19 góly. Rozdělov má v odvetách pasivní bilanci 1 2 3  a zůstává na sestupovém 11 místě, čtvrtým hráčem aktivity je Balík 47 (40+7).

Střelcem kola se stali se 7 góly Pokorný M. z Brandýseku. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branky, byl Šerák R. z Třebusic.

Statistiky: 1000 branku Čechie (8 sezóna) trefil Jiránek J. 600 branku Jogy (5 sezóna) vstřelil Kvajsar M. Svou 100 branku (4 sezóna) si vystřelil Nykl M. z MCE.

čekatelé: Brazil – 1 branka do premiéry, MCE – 4 branky čtrnáctistovky (10 sezóna), Akademie – 7 branek do devítistovky (6 sezóna), Chadima M. (Čechie) – 3 branky do stovky (8 sezóna), Santler D. (Akademie) – 4 branky do stovky (6 sezóna), Mára M. (Kralupy) – 6 branek do stovky (12 sezóna), Drašnar O. (Viva) – 8 branek do stovky (4 sezóna), Průcha J. (Čechie) – 13 branek do dvoustovky (9 sezóna), Hrubik N. (Čechie) – 11 branek do dvoustovky (11 sezóna), Raulin D. (Akademie) – 12 branek do stovky (5 sezóna), Zlata R. (Akademie) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Fedrhanc A. (Třebusice) – 13 branek do stovky (4 sezóna),

Sestava 17. kola:

Baran R. (Rozdělov) – Pokorný M. (Brandýsek) 4x, Zelenka M. (Brazil), Hink J. (Třebusice) 9x, Rác R. (Akademie) 4x

O1A1701 1. FK Kročehlavy – FC Brazil Kladno 4 : 14 (1 : 2)

Rozhodčí: Bázler Jiří (), Laštovička Stanislav Diváků: 20 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 10.2.2018 Výkop: 20:00 AF: D 2/5 – H 4/3

Branky (asistence): 9. Kasl Michal (Vysloužil Vladislav), 30. Vysloužil Vladislav (Kasl Michal), 37. Hoffmann Martin (Kochlefl Michal), 40. Kasl Michal (Hoffmann Martin) – 13. Dvořák Josef (Dlouhý Pavel), 14. Dvořák Josef (Nachtigal Lukáš), 21. Neumann Radislav (Dlouhý Pavel), 22. Neumann Radislav (Kott Tomáš), 23. Zelenka Martin (Kott Tomáš), 26. Dvořák Josef, 27. Nachtigal Lukáš (Zelenka Martin), 28. Zelenka Martin (Doležal Jan), 29. Šašek David (Dlouhý Pavel), 34. Dlouhý Pavel (Nachtigal Lukáš), 35. Dlouhý Pavel (Zelenka Martin), 36. Nachtigal Lukáš (Doležal Jan), 37. Zelenka Martin (Kott Tomáš), 38. Zelenka Martin

ŽK: Falout Ladislav, Míčka Daniel – Doležal Jan, Dlouhý Pavel

1.FK Kročehlavy: Tlustý Radim, Falout Ladislav, Míčka Daniel, Hoffmann Martin, Kasl Michal, Vysloužil Vladislav, Vajc Tomáš, Kochlefl Michal

FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Nachtigal Lukáš, Dlouhý Pavel, Zelenka Martin, Kott Tomáš, Dvořák Josef, Šašek David, Lír Zdeněk Nejlepší hráči: Zelenka M., Dvořák J. (oba Brazil), Vysloužil V. (Kročehlavy)

O1A1702 PK Třebusice – Sokol Dobřichovice 14 : 6 (4 : 2)

Rozhodčí: Říha Jaroslav (), Lafek David Diváků: 25 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 9.2.2018 Výkop: 19:15 AF: D 4/5 – H 6/5

Branky (asistence): 6. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 13. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 14. Fedrhanc Adam (Šerák Martin), 19. Hink Jaroslav, 24. Šerák Radek (Kubín Martin ml.), 26. Šerák Martin (Šerák Radek), 29. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 30. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 32. Fedrhanc Adam (Kubín Martin ml.), 33. Kubín Martin ml. (Fedrhanc Adam), 34. Kubín Martin ml., 35. Šerák Martin (Šerák Radek), 36. Kubín Jan (Šerák Radek), 39. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav) – 15. Obermajer Ladislav, 16. Obermajer Ladislav (Kubeš Jan), 21. Obermajer Ladislav, 22. Janoušek Václav (Kubeš Jan), 38. Obermajer Ladislav (Janoušek Václav), 39. Kubeš Jan (Obermajer Ladislav)

ŽK: Horsica Miroslav, Kubín Jan – Kubeš Jan, Obermajer Ladislav

PK Třebusice: Horsica Miroslav, Hink Jaroslav, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Martin ml., Šulc Richard, Kubín Jan, Fedrhanc Adam

Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Kubeš Jan, Obermajer Ladislav, Janoušek Václav, Onderka Adam, Kustoš Adam, Plzák Michal Nejlepší hráči: Hink J., Kubín J. ml. (oba Třebusice), Obermajer L. (Dobřichovice)

O1A1703 FK VIVA Příbram – AFC Kralupy n/Vl 7 : 2 (2 : 0)

Rozhodčí: Velebil Tomáš (), Peták Jan Diváků: 20 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 10.2.2018 Výkop: 20:15 AF: D 3/4 – H 2/5

Branky (asistence): 11. Branžovský Marek, 13. Malý Martin, 23. Hausleitner Jakub (Branžovský Marek), 26. Hausleitner Jakub (Malý Martin), 27. Branžovský Marek (Kunc Luboš), 29. Havelka Lukáš (Kunc Luboš), 40. Zykán Jan (Branžovský Marek) – 23. Moravec Lukáš (Karas Roman), 36. Bednárik Jan (Koláček Libor)

ŽK: 0 – Moravec Lukáš

FK VIVA Příbram: Solnař Martin, Zykán Jan, Hausleitner Jakub, Malý Martin, Branžovský Marek, Kunc Luboš, Havelka Lukáš

AFC Kralupy n/Vl: Prosický Jaroslav, Karas Roman, Moravec Lukáš, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Bednárik Jan, Běhounek Bohumil, Všolák Zbyněk, Moravec Aleš Nejlepší hráči: Branžovský M., Hausleitner J., Havelka L. (všichni Viva)

O1A1704 Futsal Club Brandýsek – R. S. C. Čechie Slaný 16 : 9 (7 : 4)

Rozhodčí: Pejša Tomáš (), Kopic Miloslav Diváků: 26 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 10.2.2018 Výkop: 18:15 AF: D 5/2 – H 4/6

Branky (asistence): 3. Toman Matěj (Pokorný Martin), 5. Groman Šimon (Toman Matěj), 9. Toman Matěj (Groman Šimon), 12. Kroc Patrik (Tesař Tomáš), 15. Hora Petr (Kroc Patrik), 17. Pokorný Martin (Grubner Jan), 19. Pokorný Martin (Toman Matěj), 22. Pokorný Martin (Groman Šimon), 27. Kroc Patrik (Toman Matěj), 28. Hora Petr (Kroc Patrik), 30. Pokorný Martin (Grubner Jan), 33. Pokorný Martin (Kroc Patrik), 35. Tesař Tomáš (Groman Šimon), 37. Hora Petr (Pokorný Martin), 38. Pokorný Martin (Hora Petr), 40. Pokorný Martin (Hora Petr) – 6. Jiránek Jakub (Mrština Bohumil), 8. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub), 13. Jiránek Jakub (Chadima Miroslav), 16. Mrština Bohumil (Volgner Petr), 23. Jiránek Jakub (Chadima Miroslav), 24. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 25. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav), 33. Stolár Juraj (Kvapil Tomáš), 34. Chadima Miroslav (Mrština Bohumil)

ŽK: Tesař Tomáš, Toman Matěj – Chadima Miroslav, Stolár Juraj, Jiránek Jakub

Futsal Club Brandýsek: Vávra Petr, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Grubner Jan, Pokorný Martin, Kroc Patrik, Hora Petr, Groman Šimon

R.S. C. Čechie Slaný: Moravec Rudolf, Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Kvapil Tomáš, Volgner Petr, Tylšar Ondřej, Stolár Juraj, Jiránek Jakub Nejlepší hráči: Pokorný M. (Brandýsek), Mrština B. (Čechie), Toman M. (Brandýsek)

O1A1705 Akademie Kladno – MCE Slaný 14 : 9 (8 : 4)

Rozhodčí: Lafek David (), Čikara Petr Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 11.2.2018 Výkop: 20:00 AF: D 9/7 – H 6/6

Branky (asistence): 2. Rác Radek (Čičmanec Lukáš), 3. Zlata René (Šultes Pavel), 4. Rác Radek (Krpata Jan), 5. Zlata René (Socher Václav), 8. Rác Radek (Krpata Jan), 11. Čičmanec Lukáš (Rác Radek), 17. Zlata René (Čičmanec Lukáš), 20. Šultes Pavel, 21. Rác Radek (Krpata Jan), 24. Zlata René (Šultes Pavel), 28. Socher Václav (Zlata René), 36. Socher Václav (Rác Radek), 38. Krpata Jan (Rác Radek), 40. Socher Václav (Santler Dominik) – 10. Nykl Michal (Říčka Jiří), 14. Krampera David, 16. Říčka Jiří (Beneš Adam), 20. Beneš Adam (Zíma Tomáš), 25. Říčka Jiří (Pospíšil Miroslav ml.), 26. Pospíšil Miroslav ml. (Nykl Michal), 27. Pospíšil Miroslav ml. (Nykl Michal), 28. Nykl Michal, 34. Nykl Michal (Volf Libor)

ŽK: 0 – Pustai Simon, Nykl Michal

Akademie Kladno: Kučera Martin, Zlata René, Santler Dominik, Čičmanec Lukáš, Šultes Pavel, Rác Radek, Bouška Martin, Socher Václav, Krpata Jan

MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Volf Libor, Říčka Jiří, Zíma Tomáš, Beneš Adam, Nykl Michal, Pospíšil Miroslav ml., Krampera David Nejlepší hráči: Kučera M., Šultes P. (oba Akademie), Nykl M. (MCE)

O1A1706 FC Joga Ml. Boleslav – AFK Rozdělov 4 : 3 (2 : 2)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk (), Kudrna Ladislav Diváků: 10 Místo konání: SH Mladá Boleslav, Zalužanská Datum konání: 11.2.2018 Výkop: 18:45 AF: D 5/3 – H 1/4

Branky (asistence): 17. Kvajsar Michal (Cihlář Jan), 18. Kvajsar Michal (Novák Matyáš), 31. Zikmunda David (Kroupa Jakub), 40. Novák Matyáš (Zikmunda David) – 6. Trnka Jaroslav (Bodnár Filip), 8. Trnka Jaroslav (Nachtigal Jan), 37. Bednář Radim (Větrovec Petr)

ŽK: 0 – Trnka Jaroslav

FC Joga Ml. Boleslav: Kroupa Jakub, Kučera Lubomír, Kvajsar Michal, Hodovanec Tomáš, Novák Matyáš, Cihlář Jan, Zikmunda David

AFK Rozdělov: Baran Robert, Nachtigal Jan, Větrovec Petr, Bán Petr, Bednář Radim, Trnka Jaroslav, Krupička Lukáš, Bodnár Filip Nejlepší hráči: Baran R. (Rozdělov), Kvajsar M., Novák M. (oba Joga)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF