Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.2.2018

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.2.2018

AKTUALIZOVÁNO II – Vysokými výhrami favoritů skončily tři dohrávky 18. kola VARTA futsal ligy. Plzeň, Litoměřice i Chrudim si připisují vysoké výhry a upevňují své postavení v popředí tabulky. Naopak, v bojích o záchranu jsme nezaznamenali žádné změny.

 Výsledky 18. kola VARTA futsal ligy

Interobal Plzeň – Olympik Mělník 5:0 (0:0)
Branky: 26. Buchta (Vnuk), 27. Sláma (Vnuk), 30. Štverák (Vnuk), 34. vlastní (Vokoun), 38. Sláma (Křemen).

Gardenline Litoměřice – Gamaspol Jeseník 12:2 (5:0)
Branky: 4. Krok (Rodrigo), 8. Rafael (Záruba), 11. Záruba (Fabricio), 19. Záruba (Rafael), 19. Krok (Rodrigo), 22. Fabricio (Rodrigo), 26. Fabricio (Rodrigo), 33. Rafael, 34. Matheus (Krok), 36. Vagnao (Gé), 39. Záruba (Fabricio), 39. Gé (Matheus) – 26. Macura (Plhák), 26. Vavreč (Marcinov).

Svarog Teplice – ERA-PACK Chrudim 0:5 (0:3)
Branky: 2. Koudelka (Drozd D.), 3. Doša, 8. Rešetár, 23. Koudelka, 27. Drozd P.

Aktuální tabulka VARTA futsal ligy zde.

V rámci 17. kola západní skupiny 2. ligy se včera hrálo jediné utkání, o třetí místo v tabulce bojující Jablonec bez problémů přehrál mladoboleslavské Malibu. V sobotních duelech se Chomutov rozešel smírně s plzeňským Jerigem, druhý plzeňský celek – rezerva Interobalu – pak veze plný počet bodů po výhře nad pražským Wizardem. Nepomohl si ani další ohrožený celek, a to hradišťský Herd, který přenechal všechny body Chotěboři. Naděje na návrat mezi elitu s největší pravděpodobností zhatila kladenským futsalistům porážka v klíčovém duelu s vedoucím Libercem. Hosté nedokázali udržet nadějné poločasové vedení, domácí ve druhá části hry skóre otočili. Svou naději na udržení nerozfoukala ani rezerva mělnického Olympiku, která doma podlehla ústeckému Rapidu.

Výsledky a tabulka po 17. kole 2. ligy – západ zde.

Výsledky a tabulka po 15. kole 2. ligy – východ zde.

Skvělých výsledků v divizi „A“ dosáhli oba naši zástupci. Futsalisté Slatiny vybojovali bod na horké půdě vedoucího Liberce, slánský Hrasl pak dokázal porazit druhou Legii Příbram. Tím nejenže pomohl právě slatinským v boji o co nejlepší medailovou pozici, ale především ve vlastním boji o záchranu. Slánskému celku také nahrála porážka rakovnického Atlanticu v souboji s posledním Kolínem, ten tak ještě vykřesal jiskřičku naděje na záchranu. Utkání mezi ústeckým Combixem a benešovským Arsenalem je na žádost hostí odloženo. Hlouběji do sestupových vod se nečekaně noří i kadaňský Betis, který vysoko prohrál na palubovce Kobylis. Turnov pak udržel třetí příčku tabulky díky domácí remíze s chomutovským Atleticem, což je však pro něj spíše ztráta.

Výsledky a tabulka po 17. kole Divize „A“ zde.

V pátek se hrálo v rámci 16. kola Středočeského krajského přeboru jediné utkání, v němž podle předpokladů vedoucí Třebusice čtrnácti zásahy rozstříleli hostující dobřichovické futsalisty. Ti se tak zařadili mezi největší adepty sestupu. V boji o setrvání v soutěži si nepomohly ani Kročehlavy, které vysoko podlehly v kladenském derby Brazilu. V souboji o medailové pozice uspěli oba největší aspiranti, příbramská VIVA porazila Kralupy, Brandýsek v divoké přestřelce přehrál slánskou Čechii. Kladenská Akademie si pak až nečekaně snadno poradila se slánským MCE, rozdělovští futsalisté sice bojovali na palubovce mladoboleslavské Jogy, nakonec však odešli s jednobrankovou porážkou.

Výsledky a tabulka po 17. kole Středočeského krajského přeboru zde.