Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Futsalisté 1. DFK Slaný potřetí vítězi memoriálu

Futsalisté 1. DFK Slaný potřetí vítězi memoriálu

Jak jsme již informovali, poslední ročník Memoriálu Petra Slance je již historií. Turnaj se letos hrál již po dvaadvacáté, když poprvé se odehrál v roce 1996. Nejúspěšnějším účastníkem je celek PK Třebusice, který dosáhl na šest vítězství. Třikrát skončili první futsalisté MCE Slaný, včera tento počet dorovnali i vojáci z 1. DFK Slaný. Z jednoho titulu se pak radovalo celkem deset týmů.

MEDAILISTÉ MEMORIÁLU PETRA SLANCE 1996 – 2017

1996          1. PK TŘEBUSICE                        2. Hrasl Slaný                    3. Sparta Slaný

Střelci: 6 – Suk (Třebusice), Novák J. (Sparta)

1997          1. PK TŘEBUSICE                         2. Rapid Páleček                3. Sebranka Slaný

Střelci: 13 –  Geschnábel (Třebusice), 8 – Tomišinec Z. (Páleček)

1998          1. R.S.C. SLANÝ                            2. Hrasl Slaný                    3. PK Třebusice

Střelci: 17– Průcha (R.S.C.), 13 – Hájek (Hrasl).

1999          1. DYNAMO KLADNO                 2. 1.DFK Slaný                 3. Sport Club Slaný

Střelci: 6 – Tauš (Čechie), 5 – Pazdera (SC), Staněk (Foboz), Lukeš (DFK)

2000          1. 1.DFK SLANÝ                            2. Bohemia Chips Praha   3. Čechie Slaný

Střelci: 11 –  Petrák (Bohemia), 8 – Průcha (Čechie).

2001         1. BOHEMIA CHIPS PRAHA      2. Čechie Slaný                3. Atlantic Rakovník

Střelci:12  –   Průcha (Čechie),  10  –  Matoušek  (Páleček),  Líman F. (Bohemia),  Petrák (Bohemia), Šnídl P. (Rakovník)

2002        1. RSC ČECHIE SLANÝ                 2. 1.DFK Slaný                 3. Alpina Slaný

Střelci: 18 – Průcha (Čechie),   12 – Bůžek (Čechie), 10 – Říčka Ji. (Alpina)

2003        1. FC BRANDÝSEK                         2. AFC Celtic Kladno       3. 1.DFK Slaný

Střelci:18 – Veselý (Celtic), 11 – Raichard (Brandýsek),10 – Říčka (Alpina), Nachtigal (Celtic).

2004        1. PK TŘEBUSICE                           2. AFC Celtic Kladno       3. 1. DFK Slaný

Střelci: 16 – Petrák (Tefal), 13 – Říčka (1.DFK), 10 – P. Kubín (Třebusice)

2005       1. PLACHŤÁCI SLANÝ                   2. FC Stars Rakovník       3. 1.DFK Slaný

Střelci: 15 – Hink (Třebusice), 14 – Elicer D., Kvapil (oba Plachťáci)

2006       1. 1. DFK SLANÝ                             2. Selp Sokol Vysočany     3. PK Třebusice

Střelci: 13 – Průcha (Plachťáci),  9 – Kvapil (Plachťáci), Kracman (Selp)

2007       1. SK KLADNO                                2. PK Třebusice                  3. Čechie Slaný

Střelci: 11 – Říčka (Alpina), 8 – Kvapil (Čechie), 7 – Budinský (Ml. Boleslav)

2008       1. FC SELP SV ML. BOLESLAV   2. RSC Čechie Slaný         3. PK Třebusice

Střelci: 16 – Pa. Kubenka (1. DFK), 10 – Lorenc (Čechie), 8 – Říčka (Alpina), Dlouhý (Foboz), M. Šerák, R. Šerák (oba Třebusice)

2009       1. ALPINA SLANÝ                           2. Selp Ml. Boleslav          3. PK Třebusice

Střelci: 14 – Říčka (Alpina), 12 – Volf (Alpina), 11 – Hink (Třebusice)

2010      1. MCE SLANÝ                                 2. FK Union Slaný             3. 1. DFK Slaný

Střelci:  15 – Volf (MCE), 8 – Pečonka (Slavoj), Kubenka Pe. (1. DFK)

2011      1. MCE SLANÝ                                 2. PK Třebusice                 3. 1. FC Slavoj Kladno

Střelci: 12 – Peroutka, 11 – Pečonka (oba Slavoj), 8 – Abrhám, Hnízdil (oba MCE)

2012      1. SLAVOJ KLADNO 2                    2. Slavoj Kladno 1             3. MCE Slaný

Střelci: 8 – Jeřábek (Slatina), Moravec (O.K.), Říčka (MCE)

2013      1. FK UNION SLANÝ                       2. MCE Slaný                    3. PK Třebusice

Střelci: 10 – Cimrman (Union), 8 – Volf (MCE)

2014     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. FK Union Slaný

Střelci: 17 – Štěrba (Union), 15 – Nykl (MCE), 10 – Mrština (Union)

2015     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. FK Union Slaný

Střelci: 18 – Hynk (Třebusice), 10 – Pečonka (Slavoj), 9 – Mrština (Union), Říčka (MCE)

2016     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. 1. DFK Slaný

Střelci: 15 – Volf (MCE), 10 – Tauš (1. DFK), 9 – Štěrba (Union)

2017     1. DFK SLANÝ                                    2. Výběr Slaný                 3. MCE Slaný

Střelci: 7 – Kratochvíl (1. DFK), 6 – Nykl, Zíma (oba MCE)

Vítězové Memoriálu Petra Slance 1996 – 2017:

6 vítězství        PK Třebusice

3 vítězství        MCE Slaný

1.DFK Slaný

1 vítězství       R.S.C. Slaný, Dynamo Kladno, Bohemia Chips Praha, R.S.C. Čechie Slaný, F.C.  Brandýsek,  Plachťáci Slaný, SAT-AN Kladno, SK Slavia Praha, 1. FC Slavoj Kladno, FK Union Slaný